O nás

1. Čo je AutoOlymp?

AutoOlymp je nová informačná platforma založená na agregačnom princípe „curated content“, ktorej cieľom nie je vytvárať vlastný obsah, ale prostredníctvom profesionálnych „kurátorov“ každodenne prinášať to najpodstatnejšie zo sveta automotive – na báze informácií zo sociálnych sietí ako Facebook, Twitter či Instagram.

Skupina editorov – kurátorov za vás priebežne 24/7 sleduje na sociálnych sieťach stovky zdrojov najvýznamnejších automobilových značiek, predajcov áut, lokálnych importérov, úpravcov áut, osobností, agentúr či médií v oblasti AUTO MOTO – na Slovensku i v zahraničí. Z nich následne vyberá to najlepšie, čo sa oplatí prečítať. Platia tu dva základné princípy: „to dôležité sledujeme za vás“ a „šetríme váš čas“.

AutoOlymp  prináša na Slovensko úplne nový spôsob podávania informácií o AUTO MOTO svete: denne vyberá, triedi a hodnotí tie najzaujímavejšie informácie z branže – bez skreslenia a včas. AutoOlymp týmto spôsobom efektívne prepája priamych tvorcov relevantného obsahu s čitateľmi.

2. Ako pracuje AutoOlymp?

AutoOlymp prostredníctvom svojich kurátorov sleduje najvýznamnejšíe zdroje na sociálnych sieťach novinky, testy aj video testy v oblasti auto moto aj predaj áut, poistenie PZP aj HP, leasing a finacovanie doma i vo svete. 
Tieto zdroje denne vyprodukujú mnoho príspevkov, správ či postov. Z nich kurátori každý deň pre vás vyberajú len tie TOP  najzaujímavejšie, ktoré sa oplatí prečítať. 
Každý deň tak nájdete to najlepšie a všetko z AUTO sveta na jednom mieste. 

Ako to funguje?

  1. Kurátor vyberie post zo sociálnej siete s prepojením na článok s relevantným a zaujímavým obsahom a otitulkuje ho.
  2. Kurátor v krátkom perexe vysvetlí, prečo tento článok vybral a prečo si ho má čitateľ prečítať. Následne „pripne“ vybraný post s možnosťou prekliku na príslušný článok.
  3. Stránka s článkom obsahuje príslušné tagy a zdroj obsahu.