V prieskume spokojnosti britských motoristov zvíťazila Dacia, čo je pozoruhodný výsledok. Duster prekonal aj Teslu Model 3 a stal sa autom, s ktorým sú britskí motoristi tento rok najspokojnejší. Prieskum Driver Power 2024 New Car Survey, publikovaný britským Auto Expressom, je jedným z najuznávanejších prieskumov spokojnosti v automobilovom svete. Do prieskumu sa zapájajú skutoční majitelia áut, ktorí hodnotia svoju spokojnosť prostredníctvom podrobného dotazníka.

To, že v prvej päťke sa nachádzajú dve Toyoty, nie je prekvapujúce, avšak víťazstvo Dacie Duster pred Teslou Model 3 už určite stojí za povšimnutie. Dacia Duster sa tak stala najobľúbenejším autom britských motoristov za rok 2024.

 


Celý článok nájdete tu:Driver Power 2024: V prieskumne spokojnosti Britov zvíťazila Dacia - Magazín - Auto - Pravda


Driver Power 2024: V prieskumne spokojnosti Britov zvíťazila Dacia - Magazín - Auto - Pravda

To, že v prvej päťke áut, s ktorými sú Briti najspokojnejší, sú dve Toyoty, asi neprekvapí. To, že zvíťazil Duster pred Teslou Model 3 už ale stojí za pozornosť.Zdroj: https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/713618-vo-velkom-britskom-prieskume-spokojnosti-majitelov-zvitazila-dacia-duster/?utm_source=autoolymp