Kia - Videotest, Recenzia, Test

Carens       Carnival       Cee'd       Cee'd SW       Ceed       Cerato       Cerato Sedan       EV3       EV6       EV9       Magentis       Niro       Opirus       Picanto       Pregio       Pro Cee'd       Rio       Sorento       Sportage       Stinger       Stonic       XCeed      


Kia v roku 2023 predstavuje kompletnú škálu vozidiel, ktoré pokrývajú všetky potreby a životné štýly. Od mestských hatchbackov po elektrické SUV, Kia ponúka kvalitu a spoľahlivosť vo všetkých segmentoch. S elektrickými modelmi ako EV6, Soul EV a e-Niro, Kia potvrdzuje svoje záväzky v oblasti udržateľnosti a elektrickej mobility. Nech ste akýkoľvek typ vodiča, v Kia nájdete spoľahlivého spoločníka na každej ceste.

Kia: Inovácie a Kvalita Spoločne

Značka Kia je synonymom spoľahlivosti, dizajnu a inovácií vo svete automobilov. Od svojho vzniku v roku 1944 v Južnej Kórei, Kia zdolala kilometre a vytvorila vlastnú ligu kvalitných vozidiel. Dnes, v roku 2023, Kia ponúka širokú škálu modelov, ktoré zahrňujú kompaktné mestské autá až po veľké rodinné SUV.

Štart na Prvom Mieste: Kia Picanto

Kia Picanto, kompaktný mestský automobil, oslní každého svojím pôvabom a kompaktnosťou. Jeho obratné manévrovanie a energeticky efektívny pohon ho robia ideálnym spoločníkom pre mesto.

Kia Rio: Kompaktná Spoľahlivosť

S elegantným dizajnom a spoľahlivým výkonom, Kia Rio si zachováva svoje miesto medzi obľúbenými hatchbackmi. Je to spoľahlivý spoločník pre každodenné dojazdy.

Ceed: Vzrušujúca Kombinácia Elegancie a Funkčnosti

Model Ceed vyniká nielen svojím dizajnom, ale aj funkcionalitou. Dostupný vo variantoch hatchback, kombi a sedan, ponúka rôzne možnosti prispôsobenia podľa životného štýlu.

Xceed: Štýlový Spoločník Pre Každodenné Dobrodružstvá

Kia Xceed, kompaktný crossover, dokáže zaujať svojím dynamickým dizajnom a vysokým sedadlom. S dostatočným priestorom a výkonom sa výborne osvedčuje v mestskom aj vidieckom prostredí.

Stonic: Kompaktný Crossover Pre Aktívnych Jednotlivcov

Kia Stonic je kompaktný crossover, ktorý kombinuje odolnosť a pohodlie. Je to ideálne vozidlo pre tých, ktorí milujú aktívny životný štýl a štýlový dizajn.

Sportage: Ikona Komfortu a Štýlu

Kia Sportage, stredne veľké SUV, si udržiava svoje miesto v srdci vodičov. S moderným dizajnom a výkonnými motormi ponúka kombináciu štýlu a spoľahlivosti.

Niro: Ekologicky Uvedený Do Života

Kia Niro je kompaktný crossover, ktorý je k dispozícii v hybridnej, plug-in hybridnej a plne elektrickej verzii. Umožňuje výber pohonu podľa individuálnych preferencií a prispôsobuje sa rôznym životným štýlom.

EV6: Elektrická Budúcnosť S Názorom

Kia EV6 je symbolom budúcnosti mobility. S plným nabitím energie a dlhým dojazdom vás zavedie do sveta elektrického dobrodružstva.

Soul EV: Štýlový a Ekologický

Kia Soul EV prináša moderný dizajn a ekologický pohon do jedného vozidla. Jeho jedinečný charakter sa spája s nulovými emisiami.

e-Niro: Dlhý Dojazd Bez Emisií

Kia e-Niro je plne elektrické SUV, ktorého silný akumulátor zabezpečuje dlhý dojazd. S modernými technológiami je perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a ekologické vozidlo.

 

Závod Kia Motors Slovakia: Príbeh Inovácie a Úspechu

Závod Kia Motors Slovakia v Žiline je perla slovenského priemyslu. Od svojho vzniku sa stal symbolom spoľahlivosti, kvality a inovácie. Pozrime sa na jeho úspešnú históriu a význam v súčasnosti.

Závod Kia Motors Slovakia, oficiálne otvorený v roku 2006, bol významným míľnikom v automobilovom priemysle Slovenska. Kia Motors Corporation, juhokórejský automobilový gigant, si vybral Slovensko pre svoju európsku výrobnú základňu, a to nielen kvôli priaznivým ekonomickým podmienkam, ale aj pre vynikajúcu kvalifikovanú pracovnú silu.

Od svojho začiatku Kia Motors Slovakia neustále investuje do modernizácie a rozvoja. Závod sa postaral o státisíce pracovných miest a stal sa dôležitým hráčom v ekonomike regiónu. Každý rok sa v Žiline vyrába stále viac vozidiel a táto expanzia je dôkazom dôvery spoločnosti v potenciál Slovenska.

Závod v Žiline nie je len miestom výroby, ale aj centrom inovácií. Kia sa neustále snaží zlepšovať procesy a implementovať najnovšie technológie do výroby. Každý krok je podriadený dosiahnutiu vynikajúcej kvality a spokojnosti zákazníka.

Závod Kia v Žiline a Komunita

Okrem svojej výrobného významu, závod Kia v Žiline aktívne spolupracuje s lokálnou komunitou. Podporuje rôzne sociálne a environmentálne projekty, čím sa stáva dôležitým partnerom pre celý región.

Budúcnosť s Kia Motors Slovakia

S novými trendmi v automobilovom priemysle, ako je elektrifikácia a autonómna jazda, je závod Kia Motors Slovakia pripravený čeliť novým výzvam. Kia plánuje rozširovať svoje portfólio o elektrické modely a aktívne prispieva k budúcnosti udržateľnej mobility.

Závod Kia Motors Slovakia v Žiline je nielen miestom výroby automobilov, ale aj príbehom úspechu a spolupráce. Jeho prínos pre slovenský priemysel a ekonomiku je nepopierateľný, a jeho vplyv na komunitu je obdivuhodný. Dnes a do budúcnosti zostáva tento závod dôležitým hráčom v európskom automobilovom priemysle a dôkazom toho, čo môže spolupráca medzi globálnym lídrom a kompetentnou miestnou pracovnou silou dosiahnuť.