Opel - Videotest, Recenzia, Test

Agila       Astra       Astra Caravan       Astra Classic       Astra Classic Caravan       Astra Electric       Astra GSe       Astra GTC       Astra Plug-in Hybrid       Astra Sports Tourer GSe       Combo       Combo-e       Combo-e Life       Corsa       Corsa Electric       Corsa Van       Corsa-e       Crossland       Frontera       Grandland       Grandland GSe       Grandland Plug-in Hybrid       Insignia       Meriva       Mokka       Mokka-e       Movano       Signum       Speedster       Vectra       Vectra Caravan       Vectra GTS       Vivaro       Vivaro-e       Vivaro-e Combi       Vivaro-e Kombi       Zafira       Zafira-e Life      


Značka Opel má bohatú históriu a vybudovanú dôveru zákazníkov na celom svete. Od prvých vozidiel v 19. storočí až po súčasné elektrické modely, Opel neustále presadzuje technologický pokrok a inovácie. S dôrazom na udržateľnú mobilitu, Opel sa aktívne angažuje v elektrifikácii a vývoji ekologicky šetrnejších pohonov. Modely ako Corsa-e, Mokka-e a Combo-e sú dôkazom ich záväzku voči životnému prostrediu. Opel tiež rozširuje svoju ponuku úžitkových vozidiel a modelov pre profesionálnych vodičov, ako sú Combo Cargo a Vivaro, ktoré sú spoľahlivými partnermi v podnikaní.

 

 

 

Opel: Cesta Z Inováciou a Kvalitou

Od svojich skromných začiatkov v roku 1862, keď Adam Opel založil túto nemeckú automobilovú legendu, značka Opel prešla pozoruhodnou cestou. Spolu s bohatou históriou prináša aj nadčasové vozidlá, ktoré spĺňajú očakávania v mnohých oblastiach. Poďme sa priblížiť k histórii a súčasnosti tejto renomovanej automobilovej značky.

Opel Corsa – Úspech V Meste

Opel Corsa, ktorá sa prvýkrát predstavila v roku 1982, je kompaktným automobilom, ktorý si získal srdcia motoristov svojím pohodlným a účelným dizajnom.

Opel Astra – Univerzálny Favorit

Opel Astra je viac než len automobil – je to súčasť rodiny. Od prvej generácie až po súčasné modely, Astra je verným spoločníkom mnohých motoristov.

Opel Mokka – Kompaktné Elegance

Mokka prináša moderný dizajn a štýlovú eleganciu do sveta kompaktných SUV. Je to spoľahlivý spoločník na cestách mimo mesta.

Opel Crossland – Mesto V Štýle

Crossland je ideálnym spoločníkom pre mestské prostredie. S kompaktným dizajnom a praktickým interiérom vám umožní čeliť mestským výzvam s ľahkosťou.

Opel Grandland X – Skvelý Spoločník

Grandland X je spoľahlivým spoločníkom pre všetkých, ktorí hľadajú spojenie medzi pohodlím a štýlom. Jeho moderný dizajn a prostorný interiér ho robia obľúbeným výberom.

Opel Combo – Funkčnosť Na Prvom Mieste

Combo je vozidlo, ktoré spája funkčnosť a praktickosť. Je to spoľahlivý partner pre každodenné výzvy.

Opel Zafira Life – Víceúčelový Majster

Zafira Life je vozidlo, ktoré dokáže zvládnuť všetko. S priestorným interiérom a množstvom možností sedadiel je ideálnym spoločníkom pre rodiny a skupiny.

Opel Astra GTC – Športový Elegán

Astra GTC prináša spojenie športového ducha a elegancie. Jeho dynamický dizajn ho robí výnimočným vodičom.

Úžitkové modely značky Opel:

Opel Combo Cargo: Jedná sa o kompaktný dodávkový automobil vhodný pre prepravu nákladu a tovaru. Poskytuje efektívne riešenia pre profesionálnych vodičov.

Opel Movano: Tento model je väčšou dodávkou, ktorá ponúka ešte väčšiu kapacitu pre náklad a je ideálna pre rôzne komerčné účely.

Opel Vivaro: Vivaro je stredne veľká dodávka, ktorá sa vyrába v rôznych veľkostných a konfiguračných variantoch. Je vhodná pre rôzne odvetvia komerčného priemyslu.

Opel Movano-e: Elektrická verzia modelu Movano, ktorá ponúka ekologickú alternatívu pre profesionálnych vodičov.

Opel Vivaro-e: Elektrická verzia modelu Vivaro, ktorá kombinuje užitočnosť dodávky s ekologickým pohonom.

Opel má v svojom portfóliu aj elektrické modely:

Opel Corsa-e: Elektrická verzia populárneho modelu Opel Corsa. Ponúka nulové emisie a pohodlný elektrický pohon vhodný pre mestskú premávku.

Opel Mokka-e: Elektrický crossover, ktorý spája moderný dizajn s úsporným elektrickým pohonom.

Opel Combo-e: Elektrická verzia modelu Combo, ktorá je vhodná pre komerčné využitie a zároveň ponúka výhody elektrického pohonu.

Opel Vivaro-e: Elektrická verzia modelu Vivaro, ideálna pre profesionálnych vodičov, ktorí potrebujú úžitkové vozidlo s nulovými emisiami.