Citroen - Videotest, Recenzia, Test

Berlingo       Berlingo Business       C1       C15       C2       C2 Entreprise       C3       C3 Aircross       C3 Pluriel       C4       C4 Coupé       C4 X       C5       C5 Aircross       C5 Break       C5 X       C8       e-Berlingo       e-C4       e-C4 X       e-Spacetourer Business       Jumper       Jumpy       Xsara       Xsara Picasso      


Citroën, so svojou dlhou históriou inovácií a dizajnových riešení, pokračuje v poskytovaní rozmanitých modelov, ktoré uspokoja potreby rôznych typov motoristov. Od kompaktných až po väčšie rodinné a úžitkové vozidlá, značka Citroën je prítomná v rôznych aspektoch každodenného života. S príchodom elektrického modelu ë-C4 a vývojom nových riešení, Citroën ukazuje cestu k udržateľnejšej budúcnosti automobilizmu.

 

 

 

Citroën: Inovácie, Pohodlie a Ekologická Vizia

Citroën, francúzska automobilová značka s bohatou históriou, si získala srdcia motoristov po celom svete vďaka svojej odvážnej inovatívnosti a nezameniteľnému dizajnu. V roku 2023 pokračuje Citroën vo svojej misii prinášať vozidlá, ktoré kombinujú pohodlie, efektívnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu.

Osobné Modely Citroën

Citroën C1

Citroën C1 je ideálnym spoločníkom pre mestské dobrodružstvá. S kompaktným dizajnom a úsporným pohonom je perfektným riešením pre krátke výlety a parkovanie v rušných uliciach.

Citroën C3

Citroën C3 kombinuje štýlový dizajn s praktickými vlastnosťami. Jeho výrazné línie a osobitosť ho robia populárnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dynamicke a zábavné vozidlo.

Citroën C3 Aircross

Pre tých, ktorí vyhľadávajú vyššie postavenie a robustnejší vzhľad, je tu Citroën C3 Aircross. S účelným dizajnom a výborným prehľadom je pripravený čeliť rôznym výzvam.

Citroën C4

Citroën C4 prináša inovatívne riešenia do kompaktného segmentu. Jeho moderný vzhľad je sprevádzaný pohodlným interiérom a účinnými pohonnými jednotkami.

Citroën C4 Cactus

Pre milovníkov netradičných riešení je tu Citroën C4 Cactus. S výrazným dizajnom a praktickými vlastnosťami si získava svojich fanúšikov.

Citroën C4 Grand Picasso

S rodinnými potrebami na mysli prináša Citroën C4 Grand Picasso veľkorysý priestor a komfort. Je to spoľahlivý spoločník pre väčšie rodiny.

Elektrické Modely Citroën

Citroën ë-C4 je zárukou, že elektrifikácia je prístupná pre všetkých. S elegantným dizajnom a nulovými emisiami ponúka moderné riešenie pre mestské mobility.

Citroën eC3 je elektrické kompaktné auto určené pre mestské prostredie.Jeho elegantný dizajn, spojený s ekologickým pohonom, predstavuje budúcnosť mobility.

Citroën ë-Berlingo je elektrické úžitkové vozidlo, ktoré ponúka spoľahlivý a ekologický spôsob prepravy tovaru alebo pasažierov. S nulovými emisiami a dostatočným dojazdom, ë-Berlingo je ideálnym partnerom pre mestské prostredie.

Citroën ë-Jumpy je elektrický stredne veľký dodávkový vůz, ktorý kombinuje praktické vlastnosti s ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. S rôznymi veľkostnými verziami a konfiguráciami, ë-Jumpy sa prispôsobí rôznym pracovným potrebám.

Citroën ë-Jumper je veľký elektrický dodávkový vůz, ktorý disponuje veľkým nákladovým priestorom a je schopný spoľahlivo zvládnuť náročné pracovné úlohy. S ohľaduplnosťou k životnému prostrediu a bez emisií, ë-Jumper predstavuje budúcnosť úžitkových vozidiel.

SUV Modely Citroën

Citroën C3 Aircross

Ako mestský SUV, Citroën C3 Aircross poskytuje vyššie sedadlo a väčší prehľad, čo je obľúbené medzi motoristami, ktorí dávajú prednosť vyššiemu posedu.

Citroën C5 Aircross

S atraktívnym dizajnom a pohodlným interiérom je Citroën C5 Aircross dokonalým spoločníkom pre rodiny, ktoré vyhľadávajú komfort a priestor.

Úžitkové Modely Citroën

Citroën Berlingo

Citroën Berlingo je spoľahlivým a šikovným partnerom pre profesionálov a rodiny. Jeho variabilný interiér poskytuje riešenia pre rôzne účely.

Citroën Jumpy

Pre tých, ktorí potrebujú väčší nákladový priestor, je tu Citroën Jumpy. Je to spoľahlivý spoločník pre podnikateľov a pracovné účely.

Citroën Jumper

S veľkorysým nákladovým priestorom a vysokou nosnosťou, Citroën Jumper je ideálnym vozidlom pre prepravcov a pracovníkov v oblasti dopravy.