Alfa Romeo - Videotest, Recenzia, Test

147       147 GTA       156       156 GTA       159       166       Brennero       Crosswagon Q4       Giulia       Giulietta       GT       GTV       Spider       Sportwagon       Sportwagon GTA       Stelvio       Tonale      


Značka Alfa Romeo: Odkaz kvality a vášne pre automobily

Značka Alfa Romeo ostáva verná svojim koreňom – vášni pre automobily a túžbe po dokonalej jazde. Od svojich začiatkov v roku 1910 sa stala ikonou automobilového priemyslu a jej vozidlá získali rešpekt motoristov po celom svete. S legendárnymi modelmi ako Giulia, Stelvio či Tonale, Alfa Romeo pokračuje vo vytváraní vozidiel, ktoré kombinujú špičkový dizajn s technologickými inováciami. Nech už si vyberiete športový sedan, luxusné SUV alebo inovatívny plug-in hybrid, každý model odzrkadľuje výnimočnú kvalitu, výkon a vášeň pre jazdu. V značke Alfa Romeo nájdete nie len automobily, ale skutočné diela umenia, ktoré vás vtiahnu do sveta, kde sa spoja elegancia a sila v jedinečnom zážitku z jazdy.

Značka Alfa Romeo má bohatú históriu, ktorá siaha až do roku 1910, kedy bola založená v talianskom Miláne. Odvtedy sa stala ikonou svetovej automobilovej výroby a získala si rešpekt vďaka svojim výnimočným vozidlám a vášni pre jazdu.

Legendárne modely

Alfa Romeo Giulia

Model Giulia priniesol revolúciu v oblasti športových sedanov. Svojou štýlovou eleganciou a špičkovými výkonovými parametrami zaujal mnohých motoristov a stal sa kultovým vozidlom v histórii Alfa Romeo.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Quadrifoglio, to je výkon v jeho najčistejšej podobe. Tento model je synonymom pre športový výkon, precíznu ovládateľnosť a špičkovú technológiu. Giulia Quadrifoglio je dôkazom o odkaze značky Alfa Romeo v oblasti motoršportu a vášne pre rýchlosť.

Alfa Romeo Stelvio

Stelvio je SUV, ktoré prináša spojenie luxusu, pohodlia a vysokých výkonových štandardov. Jeho unikátna kombinácia štýlu a výkonu ho robí výnimočným hráčom v segmente luxusných SUV.

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Ak hľadáte SUV s výkonom športového auta, Stelvio Quadrifoglio je tou správnou voľbou. Je poháňaný silným motorom a disponuje technologickými inováciami, ktoré zabezpečujú maximálny zážitok z jazdy.

Alfa Romeo Tonale

Tonale je zosobnením budúcnosti. Tento kompaktný SUV prináša inovácie v oblasti elektrifikácie a dizajnu. Jeho moderný vzhľad a udržateľné technológie ho robia výnimočným v kolekcii značky Alfa Romeo.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4

Kombinácia elektrického pohonu a spaľovacieho motora robí z modelu Tonale Plug-in Hybrid Q4 výkonné a ekologicky udržateľné vozidlo, ktoré spĺňa nároky budúcnosti.