SsangYong - Videotest, Recenzia, Test

Korando       Musso       Rexton       Torres      


SsangYong, so svojou bohatou históriou a portfóliom vynikajúcich vozidiel, si udržiava svoju pozíciu ako dôveryhodný výrobca SUV a úžitkových vozidiel. S modelmi ako Torres, Rexton, Korando, Musso Grand a Tivoli vytvára SsangYong automobily, ktoré spájajú štýl, výkon a spoľahlivosť. Napriek dynamickým zmenám v automobilovom priemysle zostáva SsangYong oddaný svojej misii poskytovať vozidlá, ktoré splňujú potreby a očakávania zákazníkov. S inováciami v technológii, dizajne a výkone je značka SsangYong pripravená čeliť výzvam budúcnosti.

Značka SsangYong: Cesta inovácií a spoľahlivosti

Značka SsangYong má pôvod v Južnej Kórei a je známa svojimi robustnými vozidlami a dôrazom na praktickosť a spoľahlivosť. Od svojich počiatkov v 60. rokoch 20. storočia sa SsangYong stala dôležitým hráčom v automobilovom priemysle a získala si vernú zákaznícku základňu po celom svete.

SsangYong Torres

Torres je predstaviteľom novej generácie SUV, ktorý kombinuje štýlový dizajn s priestorným interiérom a vysokou výkonnosťou. S technologickými inováciami a komfortným vybavením si získal pozornosť motoristov hľadajúcich spoľahlivý rodinný automobil.

Nový SsangYong Rexton

Nový Rexton prináša spojenie luxusu a výkonnosti. S moderným dizajnom a špičkovým vybavením si získal dôveru zákazníkov hľadajúcich robustné a spoľahlivé SUV.

SsangYong Korando

Korando je kompaktným SUV s dynamickým dizajnom a výkonnými motormi. Jeho všestrannosť a spoľahlivosť ho robia obľúbenou voľbou pre rodiny a aktívnych motoristov.

Nové SsangYong Musso Grand

Musso Grand je pick-up s neuveriteľnou nosnosťou a výkonom. S moderným interiérom a vysokou úrovňou bezpečnosti je ideálnym spoločníkom pre profesionálov a dobrodruhov.

SsangYong Musso Grand

Musso Grand je spoľahlivý a výkonný pick-up, ktorý exceluje v náročných podmienkach. Jeho silný motor a robustná konštrukcia ho robia obľúbeným výberom pre náročných vodičov.

SsangYong Tivoli Grand

Tivoli Grand je kompaktný crossover s elegantným dizajnom a moderným interiérom. Jeho pohonné jednotky sú šetrné k životnému prostrediu, čo robí z Tivoli Grand ekologicky udržateľnú voľbu.

SsangYong Tivoli

Tivoli je malý crossover, ktorý spoľahlivo spája kompaktné rozmery s praktickosťou. Jeho moderný dizajn a výkonové možnosti z neho robia ideálne vozidlo pre mestské prostredie.