124 Spider       500       500C       500L       500X       600       Barchetta       Bravo       Croma       Doblo       Doblo Cargo       Ducato       Freemont       Grande Punto       Idea       Multipla       Panda       Panda 4x4       Panda Trekking       Panda Van       Punto       Punto Classic       Punto Van       Qubo       Scudo       Sedici       Stilo       Stilo MultiWagon       Stilo Van       Strada       Tipo       Ulysse       Viaggio      


Značka Fiat sa zapísala do histórie automobilov ako symbol elegancie, spoľahlivosti a výrazného dizajnu. Od legendárneho Fiatu 500 po moderné elektrické modely, Fiat neustále inovuje a prispôsobuje sa meniacim sa potrebám automobilového priemyslu. S vývojom elektrických a hybridných technológií značka Fiat dokazuje, že záleží na udržateľnosti a ochrane životného prostredia. Elektrické modely, ako Fiat 500e, nám ukazujú cestu k čistejšej budúcnosti. Každý model Fiat nesie v sebe kúsok talianskej vášne a majstrovstva. Každý jazdný zážitok v Fiat vozidle je spojením tradičných hodnôt a inovačných technológií.

 

Fiat: Tradícia a Inovácie v Automobilovom Svete

Od svojich skromných začiatkov v roku 1899 v Turíne, kedy vznikol prvý Fiat, až po súčasnosť, značka Fiat sa stala synonymom pre štýlové, spoľahlivé a ekonomické vozidlá. Prejdime si podrobnejšie históriu a aktuálnu ponuku modelov, vrátane tých elektrických a pripravovaných.

Legendárne Modely

Fiat 500: Kult ikony

Fiat 500, predstavený v roku 1957, je ikonou automobilovej histórie. Jeho kompaktné rozmery a ikonický dizajn robia z neho mestského spoločníka, ktorý si zamilujete na prvý pohľad.

Fiat Panda: Mesto má svojho hrdinu

Praktický, ekonomický a nesmierne obľúbený. Fiat Panda je mestský automobil, ktorý exceluje v hustej premávke a na úzkych uliciach.

Fiat Tipo: Rodinný partner

S priestranným interiérom a pohodlným jazdným zážitkom je Fiat Tipo stredne veľkým rodinným autom, ktorý vám poskytne všetko, čo od rodinného vozidla očakávate.

Skvelé Crossovery a SUV

Fiat 500X: Malý automobil, veľká dobrodružstvá

SUV segment získal s príchodom Fiat 500X nový rozmer. Moderný dizajn a zvýšená pozícia sedadla robia z tohto kompaktného SUV spoľahlivého partnera pre všetky typy ciest.

Fiat 500L: Prostredníctvom veľkosti k komfortu

Veľkosť je výhodou – a to platí najmä pre Fiat 500L. V priestrannejšom interiéri nájdete komfort a pohodlie pre každú rodinnú výpravu.

Výnimočné Dodávky

Fiat Doblo: Presne to, čo potrebujete

Pre profesionálnych vodičov a rodiny s väčším nákladom je tu Fiat Doblo. Jeho spoľahlivosť a funkčnosť ho robia nezastupiteľným spoločníkom v každej situácii.

Fiat Talento: Váš spoľahlivý partner v práci

S väčšou kapacitou a vylepšenými možnosťami prepravy je Fiat Talento navrhnutý pre profesionálnych vodičov, ktorí potrebujú spoľahlivé vozidlo pre svoje podnikanie.

Fiat Fiorino: Malý mestský dodávkový automobil, ideálny pre prepravu menších nákladov v meste.

Fiat Doblo Cargo: Stredne veľký dodávkový automobil, ktorý ponúka dostatočný nákladový priestor a je vhodný pre rôzne účely.

Fiat Ducato: Veľký dodávkový automobil, ktorý je ideálny pre prepravu väčších nákladov alebo ako základ pre rôzne typy úžitkových vozidiel (napr. dodávka tovaru, obytný príves, atď.).

Elektrifikácia a Budúcnosť

Elektrické Modely

Fiat je v popredí elektrifikácie s modelmi ako Fiat 500e a Fiat Panda Hybrid, ktoré spájajú inovácie s udržateľným pohonom.

Fiat 500e: Elektrická verzia kultového modelu Fiat 500. Poskytuje nulové emisie a kompaktné rozmery, ideálne pre mestskú premávku.

Fiat Panda Hybrid: Hoci nie je úplne elektrický, Panda Hybrid kombinuje tradičný spaľovací motor s elektrickým pohonom, čo znižuje emisie a zlepšuje účinnosť paliva.