Renault - Videotest, Recenzia, Test

Alaskan       Arkana       Austral       Captur       Clio       Clio Société       Espace       Express       Grand Scénic       Kadjar       Kangoo       Kangoo 4x4       Kangoo Express       Koleos       Laguna       Laguna Grandtour       Master       Master Furgon       Master Plošina/Podvozok       Master Skriňa       Master Valník       Mégane       Mégane Coupé       Mégane Coupé-Cabriolet       Mégane GrandCoupé       Mégane Grandtour       Mégane Sedan       Modus       Rafale       Scénic       Symbioz       Thalia       Trafic       Trafic DoubleCabin       Trafic Minibus       Vel Satis       Zoe      


Značka Renault sa stala synonymom spoľahlivosti, inovácií a kvality. Od kompaktných hatchbackov po robustné úžitkové vozidlá, Renault pokrýva širokú škálu potrieb motoristov všetkých druhov. S nárastom elektrických a udržateľných modelov, Renault ukazuje svoje odhodlanie prispievať k ekologickej budúcnosti automobilového priemyslu.

 

 

 

 

Renault: Legendárna Značka s Bohatou Históriou

Renault, táto automobilová ikona, nosí v sebe viac ako storočnú históriu inovácií a spoľahlivosti. Od založenia v roku 1898 sa stala synonymom pre kvalitu a štýl. Prejdime si niektoré z legendárnych modelov, ktoré nám Renault daroval.

Arkana: Štýlový a Moderný

Jeden z najnovších prírastkov do rodiny Renault, Arkana, prináša štýlový crossover s modernými technologickými vymoženostiami. Jeho dynamický dizajn a pokročilé funkcie ho robia populárnou voľbou pre tých, čo hľadajú spojenie medzi mestským štýlom a výkonom.

Captur: Mesto v Dlhých Cestách

Captur je kompaktný SUV, ktorý sa pohybuje s ľahkosťou medzi mestským ruchom a dobrodružstvami na otvorených cestách. S variabilným interiérom a palubnou výbavou, ktorá spĺňa každé požiadavky, získal srdcia mnohých motoristov.

Clio: Legendárny Kompakt

Od svojho uvedenia na trh v roku 1990 sa Clio stalo symbolom kompaktnosti a štýlu. Jeho plynulé línie a pôsobivý výkon ho vytýčili ako jedného z najpredávanejších automobilov v histórii značky Renault.

Koleos: Elegancia a Pohodlie

Ak hľadáte veľkorysý priestor a komfort, Koleos je tu pre vás. S úchvatným dizajnom a luxusným vybavením poskytuje výnimočný zážitok z jazdy pre všetkých pasažierov.

Kangoo: Všestranný Spoločník

Kangoo je viac ako len automobil – je to spoľahlivý spoločník v každej situácii. Jeho variabilný priestor a funkcie ho robia obľúbenou voľbou pre rodiny a podnikateľov.

Grand Scénic: Rodinný Luxus

Tento kompaktný MPV prináša spojenie praktickosti s luxusným vybavením. Grand Scénic ponúka dostatok miesta pre celú rodinu a zároveň nezabúda na štýlové detaily.

Express: Váš Dôverný Partner

Model Express je spoločníkom pre tých, čo potrebujú spoľahlivý a účinný pracovný nástroj. Jeho všestrannosť a spoľahlivý výkon ho robia neoceniteľným partnerom v každodenných úlohách.

Elektrické modely Renault

Renault ZOE: ZOE je kompaktný elektrický hatchback, ktorý ponúka dobrý dojazd a moderné technologické riešenia pre každodenné použitie.

Renault Twizy: Twizy je kompaktné elektrické vozidlo vhodné pre mestské prostredie. Je to úplne elektrický štvorkolka s kapacitou pre dvoch pasažierov.

Renault Kangoo Z.E.: Je to elektrická verzia obľúbeného modelu Kangoo. Je vhodný pre profesionálnych užívateľov, ktorí potrebujú spoľahlivé elektrické úžitkové vozidlo.

Renault Master Z.E.: Tento elektrický úžitkový model je určený pre väčšie prepravné úlohy a je ideálny pre profesionálnych vodičov, ktorí chcú znížiť emisie.

Renault Fluence Z.E.: Bol to elektrický sedan, ktorý bol vyrábaný v období od roku 2010 do roku 2014.

Renault Kangoo Z.E.: Je to elektrická verzia populárneho modelu Kangoo. Je vhodný pre profesionálnych užívateľov, ktorí potrebujú spoľahlivé elektrické úžitkové vozidlo.

Renault Master Z.E.: Tento elektrický úžitkový model je určený pre väčšie prepravné úlohy a je ideálny pre profesionálnych vodičov, ktorí chcú znížiť emisie.

Úžitkové modely Renault

Renault Kangoo: Kangoo je malý dodávkový automobil, ktorý je dostupný v rôznych verziách vrátane osobnej a nákladnej. Je to všestranné vozidlo, ktoré je vhodné pre rôzne účely.

Renault Master: Master je väčší úžitkový model, ktorý je k dispozícii vo viacerých veľkostiach a konfiguráciách. Je vhodný pre náročné prepravné úlohy.

Renault Trafic: Trafic je stredne veľký dodávkový automobil, ktorý je dostupný v rôznych verziách vrátane nákladnej, osobnej a iných. Je ideálny pre profesionálov v oblasti prepravy.

Renault Express: Express je malý úžitkový model, ktorý je určený pre praktické a efektívne prepravné úlohy. Je vhodný pre menšie podniky a profesionálov.