Dacia

Duster       Jogger       Logan       Sandero       Sandero Stepway       Spring      


Dacia zostáva verná svojej filozofii jednoduchosti, kvality a cenovej dostupnosti. Jej vozidlá sú stále vyhľadávané pre svoju spoľahlivosť a schopnosť zvládnuť každodenné výzvy. S príchodom elektrického modelu Spring, Dacia ukazuje, že ide s dobou a otvára cestu zelenšej budúcnosti. Dnes je Dacia hrdá na svoje korene a pripravená napísať ďalšiu kapitolu v histórii automobilovej priemyslu.

 

 

 

Dacia: Tradícia Spoľahlivosti a Jednoduchosti

Dacia, automobilová značka s koreňmi siaha do obdobia 60. rokov minulého storočia. Od svojich začiatkov sa vyznačovala spoľahlivosťou, jednoduchosťou a cenovo dostupnými riešeniami. V roku 2023 Dacia nadväzuje na svoju úspešnú históriu a prináša do európskeho trhu širokú škálu modelov, vrátane elektrických variantov, ktoré sú pripravené na všetky výzvy modernej doby.

 

Zakladanie Dacie: Spoľahlivé Vozidlá Pre Všetkých

Dacia vstúpila na automobilový trh v roku 1966 v Rumunsku s jasnou víziou – vytvárať vozidlá, ktoré budú spoľahlivé, kvalitné a cenovo dostupné pre široké spektrum zákazníkov. Táto filozofia sa stala kľúčovým pilierom úspechu značky.

 

Kultový Dacia 1300: Prvý Krok k Sláve

V roku 1969 bola predstavená Dacia 1300, prvý automobil vyrobený v sériovej výrobe. Tento kompaktný sedan sa stal obľúbeným vo viacerých krajinách strednej a východnej Európy a zanechal nezameniteľnú stopu v histórii značky.

 

Dacia v Roku 2023: Modely Pre Všetky Potreby

Dnes, v roku 2023, Dacia pokračuje v odkaze jednoduchosti, spoľahlivosti a cenovej dostupnosti. Tu je prehľad modelov, ktoré nájdeme v európskom portfóliu:

Dacia Sandero: Kompaktná Všestrannosť

Sandero je kompaktný hatchback, ktorý exceluje svojou všestrannosťou. S praktickým dizajnom a prístupnou cenou je ideálnym spoločníkom pre každodenné mestské dojazdy.

 

Dacia Logan: Priestor pre Celú Rodinu

Logan je kompaktný sedan, ktorý sa vyznačuje veľkorysým vnútorným priestorom. S jednoduchým a funkcionalistickým dizajnom ponúka komfort pre celú rodinu.

 

Dacia Duster: Dobrodružstvo na Kolesách

Duster je kompaktné SUV, ktoré je pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. S robustným dizajnom a spoľahlivým pohonom vás vezme na cesty mimo chodníka.

 

Dacia Jogger: Cesta K Ďalším Zážitkom

Jogger je kompaktný MPV, ktorý združuje pohodlie s variabilitou. S možnosťou sedemmi sedadiel je ideálny pre rodiny, ktoré vyhľadávajú praktické riešenie pre svoje potreby.

 

Elektrický Dacia Spring: Zelená Revolúcia

Spring je prvé úplne elektrické vozidlo od Dacie. S nulovými emisiami a kompaktnými rozmermi je perfektným spoločníkom pre mestské prostredie.

 

Edícia Dacia Extreme: Dôraz na Športový Štýl

Edícia Extreme prináša športový nádych k existujúcim modelom. S doplnkami a vylepšeniami zvýrazňuje štýl a dynamiku vozidla.

 

Pripravované Modely: Dacia Bigster a Ďalšie

Plánovaný na rok 2025, Dacia Bigster bude kompaktným SUV s väčším dôrazom na prostornosť a výkon. Okrem toho nás čaká množstvo ďalších inovácií, ktoré budú posilňovať postavenie Dacie v automobilovom priemysle.