Hyundai

Accent       Accent Sedan       Atos Prime       Bayon       Coupe       Elantra       Elantra Sedan       Getz       H-1       H-1 BUS       H-1 Van       i10       i20       i20 N       i30       i30 CW       i30 N       Ioniq       Ioniq 5       IONIQ 5 N       Ioniq 6       IX35       Kona       Kona N       Matrix       Santa Fe       Sonata       Staria       Terracan       Trajet       Tucson       XG      


Hyundai v roku 2023 predstavuje široký sortiment vozidiel, ktoré spĺňajú rôzne potreby a preferencie vodičov. Od kompaktných mestských áut po veľké rodinné SUV, Hyundai je spoľahlivým spoločníkom na každej ceste. S elektrickými modelmi ako Ioniq 5 a plánovanými modelmi Ioniq 6 a 7, Hyundai ukazuje cestu k udržateľnej a elektrickej budúcnosti. Nech ste akýkoľvek typ vodiča, v Hyundai nájdete spoľahlivého spoločníka pre každú etapu vašich dobrodružstiev.

 

 

 

Hyundai: Inovácia a Štýl Vo Všetkých Rozmeroch

Značka Hyundai je synonymom spoľahlivosti, inovácií a moderného dizajnu v automobilovom priemysle. Od svojho vzniku v roku 1967 v Južnej Kórei, Hyundai rýchlo získal uznanie vodičov po celom svete. V roku 2023 ponúka Hyundai širokú paletu modelov, ktoré oslovujú rôzne vkusy a potreby.

 

Pevný Základ: Hyundai i10

Hyundai i10, kompaktné mestské auto, združuje kompaktné rozmery s praktickým interiérom. Je ideálnym spoločníkom pre mestské dobrodružstvá.

 

Krok Ďalej: Hyundai i20

Hyundai i20 je elegantný hatchback, ktorý vyniká kombináciou štýlu a funkčnosti. S modernými technológiami a efektívnym pohonom je pripravený pre akýkoľvek výzov.

 

Hyundai i30: Skvelý Spoločník Na Každej Ceste

Hyundai i30, stredne veľký hatchback, zaujme svojím moderným dizajnom a spoľahlivým výkonom. Je to vozidlo, ktoré si poradí s každodennými výzvami.

 

Kombi pre Každý Životný Štýl: Hyundai i30 Kombi

S priestranstvom a pohodlím pre celú rodinu, Hyundai i30 Kombi je ideálny pre tých, ktorí potrebujú viac miesta.

 

SUV s Charakterom: Hyundai Kona

Hyundai Kona je kompaktný SUV, ktorý oslní svojím štýlovým dizajnom a vysokým posedom. S dostupnými hybridnými a elektrickými pohonmi je pripravený na budúcnosť mobility.

 

Hyundai Tucson: Kombinácia Elegancie a Výkonu

Hyundai Tucson, stredne veľké SUV, zaujme svojím elegantným dizajnom a pohodlným interiérom. S modernými technológiami a spoľahlivým výkonom je skvelou voľbou pre rodiny aj jednotlivcov.

 

Veľkorysý Priestor: Hyundai Santa Fe

Hyundai Santa Fe je veľké SUV, ktoré ponúka luxusný interiér a výkonný pohon. Je vhodné pre tých, ktorí očakávajú spoľahlivý spoločník na dlhé cesty.

 

Elektrická Budúcnosť: Hyundai Ioniq 5

Hyundai Ioniq 5 je plne elektrické vozidlo, ktoré zvádza súboj s budúcnosťou mobility. S pokročilou technológiou a impozantným dojazdom ponúka unikátny pohľad na elektrickú mobilitu.

 

Hyundai Ioniq 6: Budúcnosť Sedana

S elegantným dizajnom a elektrickým pohonom, Hyundai Ioniq 6 je nádejným zástupcom elektrickej budúcnosti.

 

Ekologickým Smerom: Hyundai Ioniq 7

Hyundai Ioniq 7, plánovaný do roku 2024, bude veľkým SUV s elektrickým pohonom. Bude to vozidlo pre tých, ktorí očakávajú spoľahlivú a ekologickú alternatívu.

 

Modely z radu N sú určené pre tých, ktorí hľadajú vysoký výkon a športovú dynamiku. Tu sú niektoré z nich:

 

Hyundai i30 N

Hyundai i30 N je športový hatchback, ktorý kombinuje výkonný motor s precíznym riadením. Jeho športový charakter a pôsobivý výkon ho robia obľúbeným medzi nadšencami rýchlej jazdy.

 

Hyundai i30 Fastback N

Podobne ako i30 N, i30 Fastback N prináša športový výkon do elegantnejšieho balenia. Svojím aerodynamickým dizajnom a výkonom si získava srdcia vodičov, ktorí ocenia spojenie štýlu a výkonu.

 

Hyundai Kona N

Hyundai Kona N je kompaktný SUV, ktorý prináša výnimočný výkon do segmentu SUV. S agresívnym dizajnom a športovým ladením je ideálnym vozidlom pre tých, ktorí očakávajú športový zážitok aj v SUV segmente.

 

Hyundai i20 N

Hyundai i20 N je malý športový hatchback, ktorý necháva svoje stopy na cestách. S výbornou ovládateľnosťou a výkonom je vhodným vozidlom pre tých, ktorí milujú športovú jazdu.

 

Hyundai Veloster N

Hyundai Veloster N je unikátny športový hatchback s jedinečným trojdverovým dizajnom. Jeho výkonný motor a športové podvozok robia z jazdy s týmto vozidlom nezabudnuteľný zážitok.

 

Hyundai Elantra N

Hyundai Elantra N je kompaktný sedan, ktorý kombinuje športový výkon s pohodlným interiérom. Je to spojenie kompaktnosti a výkonu v jednom balení.