Mitsubishi - Videotest, Recenzia, Test

ASX       Colt       Colt CZ3       Colt CZT       Eclipse Cross       Grandis       L200       Lancer       Lancer EVO       Lancer Wagon       Outlander       Pajero       Space Star      


Značka Mitsubishi sa neustále posúva vpred, prinášajúc do sveta automobilov nové technológie a inovácie. Súčasné a pripravované modely sú výsledkom dlhoročného záväzku prekračovať hranice. Mitsubishi je značkou, ktorá spojuje odvahu s inováciami, terénnu výkonnosť s rodinnou pohodlnosťou a elektrickú budúcnosť s udržateľnosťou.

 

 

 

Mitsubishi: Cesta K Inováciám a Terénnemu Dobytiu

Značka Mitsubishi je synonymom spoľahlivosti, inovácií a odvahy prekonávať najnáročnejšie terény. Od svojich počiatkov v 19. storočí ako lodná stavitelská spoločnosť až po súčasnosť, Mitsubishi má bohatú históriu v oblasti automobilového priemyslu.

Pionieri v Terénnom Automobilizme

Mitsubishi Pajero: Legenda Terénu

Od svojho uvedenia v 80. rokoch minulého storočia, Mitsubishi Pajero si získal uznanie pre svoje výnimočné terénne schopnosti a spoľahlivosť. Je obľúbený medzi dobrodruhmi a výletníkmi po celom svete.

Mitsubishi L200: Univerzálny Pickup

L200 je dôkazom spoľahlivosti a odolnosti. Svojou schopnosťou prepraviť náklad až do náročného terénu je ideálnym partnerom pre profesionálov a dobrodruhov.

Kombinácia Výkonu a Elegancie

Mitsubishi Eclipse Cross: Štýlový SUV

Eclipse Cross prináša spojenie moderného dizajnu s praktickosťou. Jeho pôsobivý výkon a kompaktné rozmery robia z neho obľúbený výber v segmente kompaktných SUV.

Mitsubishi Outlander: Útulný Rodinný Spoločník

Outlander sa vyznačuje pohodlným interiérom a schopnosťou prispôsobiť sa rodinným potrebám. S dostatkom priestoru je ideálny pre rodiny, ktoré hľadajú spoľahlivé a pohodlné vozidlo.

Mitsubishi ASX je kompaktné SUV, ktoré sa vyznačuje štýlovým dizajnom a praktickosťou pre každodenné použitie. Tento model je obľúbený pre svoje kompaktné rozmery, čo robí z neho ideálne vozidlo pre mestské prostredie, ale zároveň poskytuje dostatok priestoru pre cestujúcich a tovar.

Odpoveď na Ekologickú Výzvu

Mitsubishi Outlander PHEV: Plug-in Hybridný Líder

Outlander PHEV predstavuje spojenie elektrického a hybridného pohonu. S nízkymi emisiami a pokročilou technológiou je lídrom v segmente plug-in hybridov.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV je plug-in hybridný model, ktorý predstavuje spojenie elektrického a spaľovacieho pohonu. Tento model je vybavený modernou technológiou, ktorá umožňuje jazdu na elektrický pohon s možnosťou dobíjania z elektrickej siete.