Toyota - Videotest, Recenzia, Test

Avensis       Avensis Sedan       Avensis Verso       Avensis Wagon       Aygo       Aygo X       bZ4X       C-HR       Camry       Celica       Corolla       Corolla Cross       Corolla Kombi       Corolla Sedan       Corolla Verso       GR Yaris       Hiace Glass       Hiace Panel       Highlander       HiLux       Land Cruiser       MR2       Previa       Prius       Proace       Proace City       Proace City Verso       Proace Verso       RAV4       Yaris       Yaris Cross       Yaris Verso      


Toyota je automobilová značka, ktorá sa neustále posúva vpred v oblasti inovácií a udržateľnosti. S portfóliom vozidiel, ktoré zahŕňa kompaktné mestské autá, hybridné vozidlá a elektrické SUV, Toyota dokazuje, že je pripravená na budúcnosť mobility. Súčasne si udržiava svoju reputáciu spoľahlivosti a kvality, čím si zaslúžila dôveru miliónov vodičov po celom svete.

Toyota: Vedúca Sila Inovácie a Udržateľnosti

Toyota je globálna automobilová značka s bohatou históriou a významným vplyvom na automobilový priemysel. Založená v roku 1937 v Japonsku, Toyota si vydobyla renomé vďaka spoľahlivosti, inováciám a udržateľnosti.

Modely Predávané v Európe

1. Toyota Aygo

Toyota Aygo je kompaktný mestský automobil, ktorý vyniká svojou kompaktnosťou a efektívnym pohonom. S nízkou spotrebou paliva je ideálny pre mestské prostredie.

2. Toyota Yaris

Toyota Yaris je kompaktný hatchback známy svojou spoľahlivosťou a vynikajúcou manévrovateľnosťou. Okrem benzínovej verzie je k dispozícii aj elektrický model s nulovými emisiami.

3. Toyota Corolla

Toyota Corolla je ikona automobilového priemyslu. V Európe je k dispozícii v rôznych karosárskych verziách vrátane sedanu, kombi a hatchbacku. Okrem hybridných variantov ponúka aj elektrickú verziu.

4. Toyota C-HR

Toyota C-HR je kompaktný crossover so štýlovým dizajnom a vysokým komfortom. K dispozícii s benzínovým alebo elektrickým pohonom.

5. Toyota RAV4

Toyota RAV4 je kompaktný SUV, ktorý sa vyznačuje spoľahlivosťou a vynikajúcimi terénnymi schopnosťami. Okrem hybridnej verzie je k dispozícii aj Plug-in Hybrid pre ešte väčšiu ekologickú alternatívu.

6. Toyota Camry

Toyota Camry je stredne veľký sedan, ktorý ponúka komfort a vysokú úroveň spoľahlivosti. V Európe je dostupný v hybridnej verzii.

7. Toyota Highlander

Toyota Highlander je veľký SUV určený pre väčšie rodiny alebo tých, ktorí potrebujú väčšiu kapacitu. K dispozícii s hybridným pohonom.

8. Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser je terénny veterán známy svojou schopnosťou prekonávať náročné terény a spoľahlivosťou v ťažkých podmienkach. V Európe je dostupný v dvoch verziách, 3-dverový a 5-dverový.

9. Toyota Proace Verso

Toyota Proace Verso je všestranným MPV, ktoré je ideálne pre väčšie rodiny alebo pre obchodné účely. V ponuke s rôznymi konfiguráciami.

10. Toyota Proace City

Toyota Proace City je kompaktným dodávkovým vozidlom, ktoré poskytuje spoľahlivý a ekonomický spôsob prepravy nákladu.

11. Toyota Mirai

Toyota Mirai je revolučný vodíkový sedan, ktorý predstavuje budúcnosť udržateľnej mobility. Využíva vodík na výrobu elektrickej energie a produkuje iba vodnú paru.

12. Toyota bZ4X

Toyota bZ4X je plne elektrický SUV vyvíjaný v spolupráci s Subaru. Bude to prvý model z rodiny Toyotiných plne elektrických vozidiel.