Napriek prísnym emisným normám a miliardovým investíciám zo strany výrobcov sa emisie nových áut v Európe vlani opäť zvýšili. Vývoj naznačuje, že aktuálny prístup neprináša želaný efekt a automobilový sektor sa motá v bludnom kruhu.
Celý článok nájdete tu:

Trapas: Emisie nových áut opäť stúpli. Neúspech stál pritom miliardy - Magazín - Auto - Pravda
Akokoľvek sa Európska únia snaží pod hrozbou pokút tlačiť na výrobcov áut, aby znižovali emisie, a normami ohýbať realitu, i tak to nevychádza.





