Mal som možnosť byť jedným z prvých ľudí, ktorí si vyskúšali nový Mercedes-Benz EQC. Akciu si nemecká automobilka zorganizovala priamo v „kolíske” elektromobility, ktorou pokojne môžeme nazvať Nórsko.
V autíčku sme síce strávili len chvíľu, no potvrdilo zásadnú vec. Elektromobil od Mercedesu je riadne auto, nie nejaká hračka. A navyše je „plné energie”. Má cez 400 koní a pohon oboch náprav vlastným motorom.
#draho #switchtoeq #vlog
EQC 400 4MATIC: Spotreba elektrického prúdu v kWh/100 km (kombinovaná): 20,8 – 19,7; emisie CO2 v g/km (kombinované): 0
V spolupráci s Mercedes-Benz
Čekuj video a sleduj ma na sociálnych sieťach!
https://www.instagram.com/draho/
https://www.facebook.com/DrahomirPiokHN/






