Hyundai predstavuje novú verziu svojho populárneho modelu KONA, zdôrazňujúc športový a dynamický charakter tohto elektromobilu. Nová verzia, označená ako N Line+, predstavuje najvyšší stupeň výbavy a prichádza s radom dizajnových a technologických vylepšení.

hyundai all new kona electric n line 0124 04 Hyundai KONA Electric N Line+: Športový charakter a štýlový dizajn. Poznáme cenu, výbavu a začiatok predaja

 

Výrazný a športový dizajn je jedným z hlavných pilierov novej KONA Electric N Line+. Zvýraznené sú predovšetkým špeciálne predné a zadné nárazníky, čierne spätné zrkadlá a exkluzívne 19-palcové zliatinové disky kolies. Vnútri vozidla dominujú športové sedadlá s logom N Line+ a špeciálny kožený volant v dizajne N Line, doplnený červenými detailmi na volante a palubnej doske.

Nová KONA Electric N Line+ je dostupná vo všetkých variantoch pohonu, či už ide o benzínovú, hybridnú alebo plne elektrickú verziu. Vďaka tejto diverzifikácii ponuky poskytuje zákazníkom ešte väčšiu flexibilitu a možnosť vybrať si model podľa ich preferencií a potrieb.

hyundai all new kona electric n line 0124 02 Hyundai KONA Electric N Line+: Športový charakter a štýlový dizajn. Poznáme cenu, výbavu a začiatok predaja

 

Okrem športového dizajnu prichádza KONA Electric N Line+ aj so zvýšenou úrovňou bezpečnostných a asistenčných systémov, ktoré prispievajú k zlepšeniu jazdných vlastností a pohodlia vodiča a pasažierov. Tento krok Hyundai potvrdzuje ako svoju snahu o neustále zlepšovanie a inovácie vo svete elektromobility.

 

Zoznam N Line prvkov v novej Kona Electric N Line+:

 

  • Špeciálny N Line predný a zadný nárazník,
  • vonkajšie spätné zrkadlá s ukazovateľmi smeru lakované v čiernej lesklej farbe,
  • spodná lišta okolo bočných okien v čiernej farbe,
  • bočné prahy v striebornej farbe,
  • špeciálne 19-palcové zliatinové disky v exkluzívnom N Line dizajne,
  • špeciálny športový kožený volant v N Line dizajne,
  • exkluzívne športové kovové pedále v N Line dizajne,
  • poťah stropu interiéru v čiernej farbe,
  • špeciálne športové sedadlá N Line s červeným kontrastným prešívaním,
  • čalúnenie sedadiel v kombinácii koža / Alcantara.

 

hyundai all new kona electric n line 0124 07 Hyundai KONA Electric N Line+: Športový charakter a štýlový dizajn. Poznáme cenu, výbavu a začiatok predaja

 

Cena a začiatok predaja

 

Hyundai KONA Electric vo výbave N Line+ predstavuje na Slovensku najvyšší stupeň výbavy tohto vozidla. Je dostupná len vo verzii s väčšou kapacitou batérie 64,8 kWh a jej cena po zohľadnení akciového bonusu začína na sume 50 090 € s DPH. Rozdiel v cene medzi doteraz najvyššou výbavou Electric+ a novou športovejšou N Line+ je 1 800 €.

 

Za príplatok je možné KONA Electric N Line+ „dovybaviť“ otvárateľným strešným oknom (1 200 €), príplatkovými lakmi, strechou lakovanou v čiernej farbe (600 €) či Premium Packom s elektricky nastaviteľnými relaxačnými prednými sedadlami, funkciou digitálneho kľúča a diaľkovým inteligentným parkovacím asistentom RSPA (1 500 €).

 

hyundai all new kona electric n line 0124 03 Hyundai KONA Electric N Line+: Športový charakter a štýlový dizajn. Poznáme cenu, výbavu a začiatok predaja

 

KONA Electric N Line sa vyrába v závode Hyundai Motor Manufacturing Czech v Českej republike a prvé vozidlá dorazia do predajní a k zákazníkom už v jarných mesiacoch.

 

Výbava N Line je tak po prvý raz k dispozícii zákazníkom modelu KONA bez ohľadu na to, či sa rozhodnú pre vozidlo s benzínovým, hybridným alebo plne elektrickým pohonom.