Verejná nabíjacia sieť na Slovensku zaznamenala v treťom štvrťroku 2026 historicky najväčší prírastok. Za tri mesiace pribudlo 1 679 nabíjacích bodov a ich celkový počet dosiahol 5 386 na 1 897 lokalitách. Medziročný rast predstavuje 85 %. Výrazne sa zvýšil aj dostupný nabíjací výkon, ktorý dosiahol takmer 405 MW. Slovensko zároveň eviduje 33 737 osobných batériových elektromobilov, no v podiele nových elektrických áut naďalej výrazne zaostáva za priemerom Európskej únie. Vyplýva to z najnovších údajov Slovenskej asociácie pre elektromobilitu (SEVA).

 

nabíjacie stanice na Slovensku

 

Rozširovanie infraštruktúry pre elektromobily dosiahlo na Slovensku tempo, aké krajina doteraz nezaznamenala. Len počas júla, augusta a septembra 2026 sa počet verejných nabíjacích bodov zvýšil o 1 679. Tento trojmesačný prírastok prekonal výsledok ktoréhokoľvek predchádzajúceho celého kalendárneho roka.

V porovnaní so septembrom 2025 majú vodiči k dispozícii o 85 % viac nabíjacích bodov. Súčasne sa o 66 % rozšíril počet lokalít, na ktorých možno verejne nabíjať elektromobil.

Verejná nabíjacia sieť na Slovensku v číslach

Ukazovateľ Stav ku koncu septembra 2026
Verejné nabíjacie body 5 386
Nabíjacie lokality 1 897
Prírastok bodov za 3. štvrťrok 1 679
Medziročný rast počtu bodov 85 %
Medziročný rast počtu lokalít 66 %
Celkový inštalovaný výkon Takmer 405 MW
AC nabíjacie body 3 542
DC nabíjacie body 1 844
Body s výkonom najmenej 150 kW 1 009
Body s výkonom najmenej 350 kW 357
Osobné batériové elektromobily 33 737

Najväčší prírastok zabezpečili pomalšie AC nabíjačky

Za výrazným rozšírením siete stoja najmä projekty realizované s finančnou podporou Plánu obnovy a odolnosti.

Práve počas tretieho štvrťroka sa formálne dokončili projekty bežného AC nabíjania, ktoré následne pribudli do oficiálnych štatistík Ministerstva hospodárstva.

Tento proces výrazne ovplyvnil výsledné čísla. Viac ako 90 % všetkých nových nabíjacích bodov totiž patrí do kategórie AC.

Ich počet sa v priebehu štvrťroka zvýšil o 78 %. Naproti tomu počet rýchlonabíjacích DC bodov vzrástol o 7 %.

Podľa riaditeľa SEVA Patrika Križanského je pri budovaní infraštruktúry dôležité zohľadňovať rozdielne potreby motoristov.

Pri cestovaní na dlhšie vzdialenosti vodiči potrebujú vysoký nabíjací výkon, aby dokázali pokračovať v jazde po krátkej prestávke. Pri každodennej prevádzke však môže byť praktickejšie pomalšie nabíjanie na miestach, kde automobil stojí niekoľko hodín.

Rozširovanie AC infraštruktúry preto zlepšuje dostupnosť elektromobility aj pre obyvateľov bytových domov a domácnosti, ktoré nemajú vlastnú garáž ani možnosť domáceho nabíjania.

Výkon nabíjacej siete medziročne vzrástol na viac než dvojnásobok

Výrazný posun nastal aj v celkovom nabíjacom výkone.

Na konci roka 2025 predstavoval inštalovaný výkon verejných staníc 235 MW. Koncom septembra 2026 už dosahoval takmer 405 MW, čo znamená zvýšenie o viac ako 70 % za deväť mesiacov.

V medziročnom porovnaní sa celkový výkon siete viac než zdvojnásobil.

Z celkových 5 386 verejných bodov pripadá 3 542 na striedavé nabíjanie AC a ďalších 1 844 na jednosmerné nabíjanie DC.

Vodiči majú k dispozícii aj čoraz viac vysokovýkonných staníc. Minimálne 150 kW ponúka už 1 009 nabíjacích bodov. Z nich 357 dosahuje výkon najmenej 350 kW.

Práve najvýkonnejšia kategória zaznamenala výrazný rozvoj. V porovnaní so septembrom predchádzajúceho roka sa počet takýchto bodov zvýšil na viac než trojnásobok.

Nabíjacia infraštruktúra podľa výkonu

Typ nabíjania Počet bodov
AC nabíjanie 3 542
DC nabíjanie 1 844
DC s výkonom najmenej 150 kW 1 009
DC s výkonom najmenej 350 kW 357
Spolu 5 386

Výkonové kategórie DC nabíjania sa prekrývajú. Body s výkonom najmenej 350 kW sú zahrnuté aj medzi bodmi s výkonom najmenej 150 kW.

Elektromobily s 800 V architektúrou môžu získať energiu na 100 km za päť minút

Modernizácia nabíjacích staníc prináša zlepšenie aj pre elektromobily využívajúce 800-voltovú elektrickú architektúru.

Na Slovensku už existuje najmenej 500 verejných lokalít, ktoré podporujú nabíjanie takýchto vozidiel. Predstavujú takmer dve tretiny všetkých miest vybavených DC nabíjaním.

Pri kompatibilných elektromobiloch umožňujú príslušné vysokovýkonné stanice doplniť energiu potrebnú na ďalších 100 kilometrov jazdy za približne päť minút.

Skutočná rýchlosť pritom závisí od schopností konkrétneho vozidla a podmienok nabíjania.

Zlepšuje sa aj pomer medzi počtom elektromobilov a dostupných verejných nabíjacích bodov.

Kým na konci júna pripadalo na jeden bod 8,4 osobného batériového elektromobilu, koncom septembra tento pomer klesol na 6,3 vozidla.

Infraštruktúra sa teda počas sledovaného obdobia rozširovala rýchlejšie než počet registrovaných elektromobilov.

Patrik Križanský považuje tento vývoj za dôkaz, že Slovensko má dostatočné nabíjacie kapacity na ďalšie rozširovanie elektrického vozového parku. Podľa jeho hodnotenia preto nedostatok verejnej infraštruktúry nemožno označovať za hlavnú prekážku rozvoja elektromobility v krajine.

Prešovský kraj má už 300 nabíjacích lokalít

Rozširovanie verejného nabíjania sa čoraz výraznejšie prejavuje aj mimo hlavného mesta.

V počte lokalít sa na druhé miesto dostal Prešovský kraj, kde vodiči nájdu nabíjacie stanice už na 300 miestach.

Najvyšší počet si naďalej udržiava Bratislavský kraj s 354 lokalitami.

Na ďalších priečkach nasledujú Žilinský kraj s 281 lokalitami a Trnavský kraj, ktorý ich eviduje 221.

Iné poradie prináša porovnanie podľa samotného počtu nabíjacích bodov. V tomto ukazovateli dominuje Bratislavský kraj, kde sa nachádza 1 233 bodov.

Ide o 23 % všetkých verejných nabíjacích bodov na Slovensku.

Kraje s najväčším počtom nabíjacích lokalít

Kraj Počet lokalít
Bratislavský 354
Prešovský 300
Žilinský 281
Trnavský 221

Napriek vedúcemu postaveniu Bratislavského kraja zaznamenávajú niektoré ostatné regióny výraznejšiu dynamiku rastu.

V porovnaní s rokom 2022 sa počet nabíjacích bodov v Trnavskom a Žilinskom kraji zvýšil na viac než päťnásobok.

Prešovský kraj má za rovnaké obdobie takmer štvornásobný počet bodov.

Diaľnice získavajú nové ultrarýchle nabíjacie parky

Dôležitou súčasťou rozvoja infraštruktúry sú vysokovýkonné nabíjacie parky budované v blízkosti diaľnic a rýchlostných ciest.

Nové stanice vznikajú na trasách patriacich do transeurópskej dopravnej siete TEN-T. Ich výstavbu podporujú prostriedky z Plánu obnovy a odolnosti.

Ku koncu septembra 2026 už bola významná časť tejto infraštruktúry uvedená do prevádzky.

Motoristi tak získavajú viac možností, ako doplniť energiu počas krátkej prestávky na dlhšej trase. Hustejšia sieť vysokovýkonných staníc zároveň uľahčuje plánovanie ciest medzi jednotlivými regiónmi Slovenska.

SEVA sa podľa Patrika Križanského podieľala na príprave podmienok koncesií aj na diskusiách o výbere vhodných lokalít, požadovanom výkone a technickom riešení jednotlivých nabíjacích parkov.

Asociácia pritom presadzovala také rozmiestnenie staníc a kapacity nabíjacích miest, ktoré umožnia vodičom absolvovať dlhšie trasy bez zbytočne dlhých zastávok.

Nová infraštruktúra počíta aj s elektrickými kamiónmi

Vysokovýkonné nabíjacie parky nemajú slúžiť výhradne osobným automobilom.

Viaceré lokality zahŕňajú aj nabíjacie miesta navrhnuté pre potreby ťažkých nákladných vozidiel.

Tieto stanice disponujú výkonom 400 kW, pričom na vybraných bodoch dosahuje výkon prostredníctvom konektora CCS2 až 1 000 kW.

Takéto technické riešenie vytvára podmienky na postupné začleňovanie elektrických nákladných automobilov do bežnej dopravnej prevádzky.

Pre dopravné spoločnosti je dôležitá najmä možnosť zosúladiť nabíjanie s plánovanými prestávkami vodičov.

Podľa vedenia SEVA preto nové nabíjacie parky zvyšujú nielen komfort cestovania osobnými elektromobilmi, ale rozširujú aj praktické možnosti elektrifikácie nákladnej dopravy.

Na Slovensku jazdí už 33 737 osobných elektromobilov

Súbežne s rozvojom nabíjacích staníc pokračuje aj rast počtu elektrických vozidiel.

Policajné štatistiky ku koncu septembra 2026 evidovali na Slovensku 33 737 osobných batériových elektromobilov kategórie M1.

Od začiatku roka pribudlo do vozového parku 9 214 takýchto automobilov.

V porovnaní so stavom na konci roka 2025 ide o zvýšenie približne o 38 %.

Zaujímavý výsledok prinášajú aj údaje o registráciách.

Od januára do septembra 2026 bolo podľa priebežne aktualizovaného registra zaznamenaných 9 910 registrácií osobných BEV.

Za prvých deväť mesiacov tak Slovensko dosiahlo takmer 97 % počtu registrácií z celého predchádzajúceho roka.

V roku 2025 pritom registračné štatistiky zaznamenali 10 236 osobných batériových elektromobilov.

Vývoj registrácií osobných elektromobilov

Ukazovateľ Počet
Registrácie BEV za celý rok 2025 10 236
Registrácie BEV január – september 2026 9 910
Stav osobných BEV ku koncu septembra 2026 33 737
Prírastok vozového parku od začiatku roka 9 214
Rast vozového parku od začiatku roka Približne 38 %

Slováci kupujú elektromobily čoraz častejšie ako súkromné osoby

Firemní zákazníci a živnostníci zostávajú hlavnými odberateľmi batériových elektromobilov na Slovensku.

Postupne však rastie aj zastúpenie súkromných kupujúcich.

Počas roka 2025 sa podiel občanov na registráciách osobných BEV pohyboval približne medzi 29 a 35 %.

Od jari 2026 už dosahoval približne 40 až 48 %.

Septembrový trojmesačný kĺzavý priemer predstavoval 40 %.

Vývoj naznačuje, že elektromobily sa postupne dostávajú aj do domácností, hoci firemný segment má stále významné postavenie.

Jazdené elektromobily zo zahraničia získavajú na význame

Jednou z hlavných ciest, ktorými sa slovenské domácnosti dostávajú k elektromobilom, zostáva individuálny dovoz zo zahraničia.

V septembri 2026 si súkromné osoby zaregistrovali 144 nových batériových elektromobilov pochádzajúcich z domáceho predaja.

V rovnakom mesiaci však občania prihlásili aj 313 individuálne dovezených elektromobilov.

Dovezené vozidlá tak predstavovali viac než dve tretiny septembrových registrácií BEV uskutočnených občanmi.

Podľa Patrika Križanského je rozvoj trhu jazdených elektromobilov dôležitý predovšetkým z hľadiska dostupnosti elektrických áut pre domácnosti.

Nové vozidlá môžu byť pre časť záujemcov finančne nedostupné, zatiaľ čo jazdené elektromobily predstavujú ďalšiu možnosť vstupu do elektrickej mobility.

Križanský zároveň upozorňuje na prepojenie trhu jazdených áut s rozvojom verejnej infraštruktúry. Kupujúci totiž potrebujú nielen cenovo dostupné vozidlo, ale aj reálnu možnosť jeho pravidelného nabíjania.

Najčastejšie sa dovážajú elektromobily staré tri až päť rokov

Zloženie individuálneho dovozu ukazuje, že slovenskí kupujúci vyhľadávajú najmä niekoľkoročné vozidlá.

Za prvých deväť mesiacov roka 2026 tvorili elektromobily vo veku od troch do piatich rokov 52,6 % individuálne dovezených BEV.

V roku 2025 predstavovala táto veková skupina 44,6 % dovozu.

Ak sa zohľadnia všetky dovezené elektromobily staré najmenej tri roky, ich spoločný podiel dosahuje takmer 73 %.

Veková štruktúra individuálne dovezených BEV

Ukazovateľ Podiel
Vozidlá vo veku 3 až 5 rokov za celý rok 2025 44,6 %
Vozidlá vo veku 3 až 5 rokov za január – september 2026 52,6 %
Vozidlá staré najmenej 3 roky za január – september 2026 Takmer 73 %

Domáci predaj nových elektromobilov dobieha individuálny dovoz

Hoci individuálny dovoz zostáva pre súkromné osoby významný, zvyšuje sa aj zastúpenie nových elektromobilov predaných na slovenskom trhu.

V marci 2026 tvorili nové vozidlá z domáceho predaja približne 35 % všetkých registrácií BEV v trojmesačnom kĺzavom priemere.

Do septembra sa tento podiel zvýšil na takmer 50 %.

Nové batériové elektromobily pochádzajúce z domáceho predaja sa tak z hľadiska celkového počtu registrácií dostali na úroveň individuálne dovezených vozidiel.

Slovensko zaostáva za Európou o 15,7 percentuálneho bodu

Napriek rastúcemu počtu elektromobilov a rekordnému rozširovaniu infraštruktúry zostáva slovenský trh výrazne pod európskym priemerom.

Podľa údajov Európskeho združenia výrobcov automobilov ACEA tvorili batériové elektromobily počas januára až septembra 2026 iba 7 % registrácií nových osobných automobilov na Slovensku.

V Európskej únii pritom ich priemerný podiel dosiahol 22,7 %.

Rozdiel medzi Slovenskom a priemerom EÚ tak predstavoval 15,7 percentuálneho bodu.

Ešte výraznejšie zaostávanie ukázal samotný september.

Na slovenskom trhu dosiahli batériové elektromobily podiel 10,5 %, zatiaľ čo európska hodnota predstavovala 29,9 %.

Rozdiel sa tak zvýšil na 19,4 percentuálneho bodu.

Podiel elektromobilov na registráciách nových áut

Obdobie Slovensko EÚ Rozdiel
Január – september 2026 7 % 22,7 % 15,7 p. b.
September 2026 10,5 % 29,9 % 19,4 p. b.

Spomedzi sledovaných susedných krajín dosahuje Slovensko vyšší podiel elektromobilov než Poľsko.

Česká republika, Maďarsko aj Rakúsko však vykazujú vyššie zastúpenie BEV medzi novými osobnými automobilmi.

Slovenský trh teda síce rastie, no tempo rozširovania elektrických vozidiel zatiaľ nestačí na približovanie sa k európskemu priemeru.

Čínske elektromobily výrazne posilňujú svoje postavenie

Zmeny sa netýkajú iba celkového počtu predaných elektromobilov. Postupne sa mení aj zastúpenie jednotlivých skupín automobilových značiek.

Európski výrobcovia mali v marci 2025 na slovenskom trhu nových BEV podiel 71 % v trojmesačnom kĺzavom priemere.

Do septembra 2026 ich zastúpenie kleslo na 50 %.

Naopak, čínske automobilové značky počas rovnakého obdobia výrazne posilnili.

Ich podiel sa zvýšil približne zo 4 % na 22 %.

Zmena podielu automobilových značiek na trhu nových BEV

Pôvod značiek Marec 2025 September 2026
Európske značky 71 % 50 %
Čínske značky Približne 4 % 22 %

Údaje predstavujú trojmesačný kĺzavý priemer registrácií nových batériových elektromobilov na Slovensku.

Nabíjacích staníc pribúda rýchlejšie než elektromobilov

Najnovšie výsledky ukazujú dva odlišné trendy.

Na jednej strane Slovensko zaznamenáva rekordné rozširovanie verejnej nabíjacej infraštruktúry. Rastie počet staníc, ich celkový výkon aj dostupnosť vysokovýkonného nabíjania na hlavných dopravných trasách.

Na druhej strane zostáva podiel elektromobilov na slovenskom trhu nových osobných automobilov výrazne nižší než v Európskej únii.

Patrik Križanský preto považuje ďalšie rozširovanie elektrických vozových parkov za dôležitú úlohu pre nasledujúce obdobie.

Podľa jeho hodnotenia už rozvoj infraštruktúry vytvoril podmienky na podstatne vyšší počet elektromobilov, než aký Slovensko v súčasnosti eviduje.

Za dôležité považuje najmä rýchlejšiu elektrifikáciu firemných flotíl a postupné zvyšovanie počtu elektromobilov v domácnostiach.

Zároveň upozorňuje na strategický význam tohto vývoja pre slovenské hospodárstvo. Vzhľadom na silné postavenie automobilového priemyslu je podľa neho dôležité, aby krajina dokázala reagovať na technologické a trhové zmeny v európskej doprave.

Verejná nabíjacia sieť na Slovensku tak momentálne rastie rýchlejšie než počet elektromobilov. Najbližšie obdobie ukáže, či rozšírená infraštruktúra spolu s rastúcou ponukou nových a jazdených elektrických áut prispeje aj k rýchlejšiemu rozvoju slovenského trhu.