Budúci rok bude pre automobilky v EÚ výzvou kvôli prísnejším emisným limitom. Paradoxne, najviac ohrozené pokutami sú Ford a Volkswagen, značky, ktoré ešte nedávno intenzívne podporovali prechod na elektromobilitu a investovali do nej miliardy eur.
Celý článok nájdete tu:

Dataforce: Pokuty za emisie najviac zasiahnu Ford a VW. Pritom velebili elektromobily - Magazín - Auto - Pravda
Budúci rok bude pre automobilky v Európskej únii náročný. Hranica prípustných flotilových emisií sa zníži a riziko vysokých pokút zvýši.






