Nie je žiadnym tajomstvom, že na Nemeckých diaľniciach často stretnete veľmi špecifické autíčka. Navyše som s Volvom jazdil konečne bokom. ✌️
Ďakujem za odoberanie, zdieľanie a komentáre!
Hudba:
Tento kanál vznikol na základe toho, že občas navštívim zaujímavé miesta, a som rád, že sa takto s nimi môžem podeliť ďalej.
Ak by ste o mne chceli vedieť viac, tak som Drahomír Piok a kanál som založil pre pridávanie VLOGOV. Pracujem ako novinár v Hospodárskych novinách, kde sa venujem všetkým IT hračkám a navyše aj automobilom.
Sledovať ma môžete aj tu:
https://www.facebook.com/DrahomirPiokHN/
https://www.instagram.com/draho/
https://twitter.com/Drahito
SNAPCHAT – DRAHITO






