Aj bratom čechom ide pri stavaní diaľnic karta. Najnovšie budú musieť zbúrať časť novej diaľnice D3 Ševětín – Borek, ktorý bol dokončený len v decembri 2019. “Zabudli” totiž postaviť tunel.. Premávka bude v tomto úseku výrazne obmedzená na niekoľko rokov.
Celý článok nájdete tu:

Česi zbúrajú časť novej diaľnice. Zabudli postaviť tunel - Doprava - Auto - Pravda
Naši západní susedia riešia kauzu, čiastočne pripomínajúcu "zabudnutú" križovatku D1/D4.





