Od 1. októbra vstupuje do platnosti nová legislatíva, ktorá mení pravidlá pre používanie zimných pneumatík. Pneumatiky s označením M+S už nebudú postačovať pre jazdu na snehu. Vodičom, ktorí nebudú mať vhodné zimné obutie, hrozia pokuty a zákaz jazdy.
Celý článok nájdete tu:

Vodiči, nezabudnite! Od 1. októbra budú pneumatiky M+S na snehu ‘nelegálne‘ - Poradňa - Auto - Pravda
Od októbra nás čaká veľká zmena v súvislosti so zimným obutím. Hrozí aj pokuta či zákaz jazdy.






