Videl som koniec sveta. Teda „oficiálne” ním bol asi pred niekoľkými storočiami. A presne na tomto mieste som možno vyskúšal aj budúce auto, ktorým budú jazdiť stovky policajtov na Slovensku.
Spolu so mnou uvidíte vo vlogu aj Maroša Čabáka z portálu TopSpeed.sk
TopSpeed.sk – https://www.youtube.com/user/TopSpeedSK
A nabudúce IMRO!!!
Tento kanál vznikol na základe toho, že občas navštívim zaujímavé miesta, a som rád, že sa takto s nimi môžem podeliť ďalej.
Ak by ste o mne chceli vedieť viac, tak som Drahomír Piok a kanál som založil pre pridávanie VLOGOV. Pracujem ako novinár v Startitupe.
Sledovať ma určite môžete aj tu:
https://www.instagram.com/draho/
https://www.facebook.com/DrahomirPiokHN/






