Mali sme vzácneho hosťa! Michal Ego Straka si u nás nechal ošetriť a „vydetailovať” svoje legendárne GL-ko.

Má síce už cez 300-tisíc kilometrov, no my sme dokázali, že je to len číslo, ktoré nemusí nič znamenať. Ošetrili sme mu celý interiér, zbavili ho škrabancov a lak dostali do podoby, ktoré to autíčko malo pri predaji. Navyše mu dali aj keramický kabát.

A to všetko sme zachytili na videu, ktoré je určite iné, ako z ostatných detailingov.

https://rdmgaraz.sk

Sleduj RDM Garáž na instagrame – https://www.instagram.com/rdmgaraz/

Kamera a strih: Martin Zedníček – https://instagram.com/matozednicek?utm_source=ig_profile_share&igshid=536ugp5vpdt4

Čekuj nášho partnera : www.ecoservis.sk

#rdm #draho #rdmgaraz