Nórsko, známe ako raj elektromobilov, zažilo v júli extrémny pokles predaja áut so spaľovacím motorom – predalo sa ich len 45. Tento trend zdôrazňuje, čo elektromobily ešte nedokážu ponúknuť.
Celý článok nájdete tu:

V Nórsku sa v júli predalo len 45 áut na benzín. Ukazujú, čo elektromobily zatiaľ nedokážu - Magazín - Auto - Pravda
Nórsko je raj elektromobilov. A ani sa niet čomu čudovať. Tamojšia vláda ich dotuje z ropy.





