Nový PEUGEOT E-5008 sa začne predávať na jeseň 2024. Zákazníci budú mať na výber medzi dvoma verziame Allure a GT, ktoré budú doplnené tromi voliteľnými balíkmi, aby si mohli prispôsobiť vozidlo podľa svojich potrieb. K dispozícii budú tri elektromotory: 210 k, dlhý dojazd 230 k a dvojmotorový pohon 4 kolies s výkonom 320 k. Ponuka bude zahŕňať aj dve elektrifikované pohonné jednotky: 48V hybrid s výkonom 136 k a plug-in hybrid s výkonom 195 k, čo zákazníkom poskytne širokú škálu možností, aby si mohli vybrať presne to, čo potrebujú.

 

Nový PEUGEOT E-5008 ako jediný v segmente elektrických SUV tým poskytuje komfort pre 7 cestujúcich a ponúka plne elektrický dojazd až 660 km.

 

Toto vozidlo, ktoré je postavené na platforme STLA Medium a osadené batériou vyrobenou vo Francúzsku, je ideálne pre tých, ktorí hľadajú veľké SUV s výrazným dizajnom, príjemným interiérom a efektívnym elektrickým pohonom. PEUGEOT zabezpečuje bezstarostné užívanie vozidla E-5008 prostredníctvom programu ALLURE CARE, ktorý zahŕňa servisné krytie na 8 rokov alebo 160 000 km.

 

• ALLURE: Dizajn spojuje dynamiku pravého SUV a eleganciu vozidla z vyššej triedy.
• EMOTION: Impozantný panoramatický i-Cockpit® a atmosféra plná pohodlia a najnovšej technológie.
• EXCELLENCE: Exkluzívne SUV vyrobené vo Francúzsku, ponúkajúce 7 miest na sedenie a elektrický dojazd až 660 km.

 

PEUGEOT, ktorý sa snaží stať sa čisto elektrickou značkou, rozširuje svoju ponuku, aby uspokojil všetky potreby zákazníkov. E-5008 je jediné vozidlo v jeho kategórii, ktoré ponúka čisto elektrickú mobilitu pre 7 osôb a vyniká neobyčajne priestranným a pohodlným interiérom.

 

E-5008 využíva výhody platformy STLA Medium od Stellantis, ako prvé vozidlo s jej rozšírenou konfiguráciou. Vďaka rázvoru 2,90 m a celkovej dĺžke 4,79 m je tento model mimoriadne priestranný.

 

Inovatívna platforma STLA Medium je navrhnutá tak, aby poskytovala najlepšie služby vo svojej kategórii v dojazde, čase nabíjania, jazdnej radosti, výkone, efektivite a prepojených službách.

 

E-5008 sa bude vyrábať v Sochaux a je vybavený batériami ACC z francúzskej gigafactory v Douvrin. Využíva program ALLURE CARE s najdlhšou zárukou v Európe – 8 rokov alebo 160 000 km.

 

ALLURE: Silný a rafinovaný dizajn

 

Nový PEUGEOT E-5008 prináša aerodynamický tvar a elegantný interiér, zároveň optimalizuje efektivitu. Jeho výrazný a dynamický charakter odráža silu a bezpečnosť typickú pre SUV, súčasne je doplnený o dynamický dizajn.

 

Vysoké línie a výrazné kontúry karosérie poskytujú E-5008 odolný vzhľad, doplnený o jeho štedré rozmery (dĺžka: 4,79 m, šírka: 1,89 m, výška: 1,69 m). Návrh vozidla naznačuje pohyb, zatiaľ čo sklon zadného okna a predná časť s novým osvetlením a inovatívnou mriežkou chladiča, ktorá sa spája s farbou karosérie, zdôrazňujú jeho estetiku.

 

Technologická estetika je zvýraznená elegantným čiernym pásom, ktorý obopína prednú časť E-5008 a zahŕňa ultra-kompaktné LED svetlomety dostupné vo všetkých modeloch. Verzia GT je štandardne vybavená novou technológiou PEUGEOT Pixel LED, ktorá automaticky upravuje svetlá podľa dopravnej situácie a zabezpečuje optimálne osvetlenie bez oslnenia ostatných vodičov.

 

E-5008 pokračuje v inovačných trendoch zavedených u modelov PEUGEOT 408 a E-3008, kde kolesá prispievajú k modernému štýlu a aerodynamickým vlastnostiam. Kolesá o veľkosti 19 a 20 palcov sú zdobené novým emblémom PEUGEOT a poskytujú vozidlu jedinečný vzhľad.

 

 

Panoramatický i-Cockpit® PEUGEOT zahŕňa rozsiahly 21-palcový displej, ktorý ponúka cestujúcim technologicky pokročilé a intuitívne prostredie.

 

• Vynikajúca kultivovanosť
Elegancia v jednoduchosti charakterizuje nový E-5008, ktorý oslavuje minimalizmus s hladkými a elegantnými vertikálnymi stranami, zvýrazňujúcimi jeho sofistikovanosť tým, že ukryje tesnenia okien v dverách.

 

Redukcia ozdobných prvkov a chrómových doplnkov na karosérii zdôrazňuje špecifické farebné akcenty: napríklad odtieň Meteor Grey na prednom spojleri a zadnom nárazníku, a Orbital Black na krytoch zrkadiel a na spodnej časti bočnej línie. E-5008 ponúka šesť farebných variácií karosérie, vrátane modrej Obsession Blue, modrej Ingaro, bielej Okenite, čiernej Pearl Black, sivej Artense a sivej Titanium Grey, pričom vo verzii GT je štandardná dvojfarebná kombinácia s lesklou čiernou strechou.

 

Interiér nového E-5008 prináša rafinovanosť v každom detaile, s prémiovými materiálmi ako pravý hliník a prispôsobiteľné LED náladové osvetlenie v ôsmich farbách, ktoré prechádzajú cez palubnú dosku a dvere, vytvárajúc luxusné a technologické prostredie.

 

EMÓCIE: Pre jazdu a zážitok ponúka E-5008 jedinečné potešenie

 

Nový E-5008 nezabúda na emócie. Vodič sa stáva súčasťou veľkolepého panoramatického i-Cockpitu®, zatiaľ čo cestujúci si užívajú nevídaný vnútorný priestor a pohodlie.

 

• “Panoramatický i-Cockpit® novej úrovne”
PEUGEOT spojil head-up displej a centrálnu dotykovú obrazovku do jednej zakrivenej panoramatickej obrazovky s 21-palcovým displejom s vysokým rozlíšením, ktorý sa tiahne od ľavej strany palubnej dosky až po stredovú konzolu, vytvárajúc dojem, že sa vznáša nad palubnou doskou.

 

Tento širokouhlý displej je ergonomicky umiestnený a mierne zakrivený smerom k vodičovi, poskytujúc optimálnu viditeľnosť a prístupnosť. Kombinuje dôležité funkcie i-Cockpitu®: na ľavej strane nad volantom sú informácie o jazde a vpravo v strede je dotyková obrazovka pre ovládanie rôznych funkcií vozidla.

 

Verzia Allure prichádza so štandardnými dvoma 10-palcovými digitálnymi panelmi, ktoré udržiavajú rovnaký “plávajúci” efekt ako 21-palcová obrazovka, poskytujúc tak komplexné a inovatívne riadiace centrum pre vodiča a spolujazdca.

 

• Kompaktný volant s novými ovládacími prvkami
Nový PEUGEOT E-5008 predstavuje inovovaný kompaktný volant, ktorý zvyšuje komfort jazdy a zároveň umožňuje plynulú interakciu s vozidlom. Napriek svojej kompaktnosti má volant modernizovaný dizajn s menším a opticky “izolovaným” centrálnym stredom, ktorý vytvára efekt plávania v priestore

 

Ovládacie prvky na volante sú navrhnuté tak, aby boli intuitívne a ľahko dostupné. Volant zahŕňa aj novú technológiu, ktorá rozpoznáva dotyk prstov pre zvýšenú ergonómiu, ale reaguje len pri aktívnom stlačení, aby sa predišlo nechceným aktiváciám.

 

Model E-5008 GT má štandardne vyhrievaný volant a je vybavený aj novými elegantnými ovládacími stopkami a pádlami pre rekuperačné brzdenie, umiestnenými za volantom.

 

• Desať prispôsobiteľných prepínačov i-Toggle®
Nový E-5008 integruje inovatívne i-Toggles® – dotykové tlačidlá na centrálnom paneli palubnej dosky, ktoré možno prispôsobiť pre rýchly prístup k až desiatim obľúbeným funkciam, ako sú kontakty, navigácia, rádio, alebo klimatizácia.

 

• Najnovšia generácia prepojených informačných systémov PEUGEOT
Model Allure je štandardne vybavený systémom PEUGEOT i-Connect®, ktorý ponúka plynulú konektivitu a bezdrôtové zrkadlenie. Model E-5008 GT zase disponuje systémom i-Connect® Advanced s vysoko výkonnou navigáciou a integrovaným plánovačom ciest.

 

Hlasové ovládanie “OK, PEUGEOT” umožňuje prístup k rôznym funkciam vozidla a rozlišuje medzi príkazmi vodiča a spolujazdca. Súčasťou je aj umelá inteligencia ChatGPT pre interakciu medzi cestujúcimi a vozidlom, palubná dokumentácia a QR kód na prístup k návodom, s aktualizáciami systému vykonávanými bezdrôtovo.

 

• Úžasná agilita, upokojujúca ľahkosť
Nový PEUGEOT E-5008 zaujme svojou jednoduchosťou ovládania a dynamickým nastavením podvozka, ktoré je typické pre značku PEUGEOT, čím ponúka komfortnú jazdu na otvorenej ceste a zároveň vynikajúcu obratnosť v mestskom prostredí. Pre ešte jednoduchšie parkovanie je vozidlo vybavené štandardnou zadnou kamerou s dvoma pohľadmi – zozadu a z vtáčej perspektívy, doplnenou o čistiacu trysku pre jasný obraz v každej situácii.

 

Voliteľný systém PEUGEOT VisioPark 360° poskytuje komplexný 360° pohľad na okolie vďaka štyrom kamerám a 12 senzorom umiestneným po celom vozidle, čo uľahčuje manévrovanie a parkovanie bez ohrozenia blízko stojacich objektov.

 

 

• Pokročilé asistenčné systémy pre ešte bezpečnejšiu jazdu
Nový PEUGEOT E-5008 je vybavený viac ako 40 asistenčnými a bezpečnostnými systémami, vrátane systému Drive Assist Plus 2.0, ktorý využíva senzory a kamery vozidla, aby asistoval vodičovi pri jazde na diaľniciach a viacprúdových cestách.

 

Medzi kľúčové funkcie patrí adaptívny tempomat s funkcíou Stop & Go, ktorý udržiava vozidlo v danom jazdnom pruhu a riadi rýchlosť podľa prednastavených parametrov vodiča. Poloautomatická zmena jazdného pruhu a odporúčanie pokročilej rýchlosti zase zaisťujú, že vodič je vždy informovaný o rýchlostných limitoch a podmienkach na ceste.

 

• Výnimočný priestor pre sedem cestujúcich
Nový PEUGEOT E-5008 poskytuje mimoriadne veľký priestor pre nohy v druhom rade a rekordný obývateľný priestor v tretom rade sedadiel, čo ho radí na špičku segmentu C-SUV. Jeho generózny rázvor a celková dĺžka vozidla zaručujú maximálny komfort pre všetkých cestujúcich.

 

Druhý rad sedadiel v novom PEUGEOT E-5008 poskytuje cestujúcim neuveriteľné pohodlie a flexibilitu vďaka posuvnému sedadlu 60/40 a operadlám 40/20/40, ktoré umožňujú rôzne konfigurácie pre maximálnu modularitu a komfort.

 

Sedadlá v druhom rade sa môžu sklápať do piatich rôznych polôh, umožňujúc cestujúcim nájsť ideálnu pozíciu na relaxáciu počas dlhých ciest. Kvalitná výbava sedadiel zaisťuje, že každá cesta je čo najpríjemnejšia.

 

Prístup k sedadlám v treťom rade je jednoduchý vďaka inovatívnemu systému Easy Access, ktorý umožňuje rýchle a ľahké sklopenie a posunutie sedadiel v druhom rade vpred. Tento systém spolu s veľkými zadnými dverami vytvára pohodlný vstup do treťieho radu, čo je ideálne pre cestujúcich všetkých veľkostí.

 

Tretí rad sedadiel v E-5008 poskytuje pravé pohodlie so samostatne nastaviteľnými operadlami a dostatkom priestoru nad hlavou pre dospelých, čím z E-5008 robí dokonalé vozidlo pre až sedem cestujúcich.

 

V kufri nového E-5008 nájdete veľký priestor, ktorý ponúka 748 dm3 v 5-miestnej konfigurácii, 259 dm3 v 7-miestnej konfigurácii a neuveriteľných 1 815 dm3 v 2-miestnej konfigurácii. Modulárnosť sedadiel umožňuje rôzne možnosti usporiadania pre rôzne potreby, od prepravy batožiny až po športové vybavenie, pričom v 7-miestnej konfigurácii s rozloženým tretím radom dosahuje kufr dĺžku 42 cm, čo je unikátne vo svojom segmente.

 

Podlahu kufra za tretím radom sedadiel možno v novom PEUGEOT E-5008 ľahko zdvihnúť a uložiť vertikálne za sedadlá, čím sa vytvorí ďalší priestor pre uloženie dodatočnej batožiny. Pod sedadlami tretieho radu sa nachádza dostatok úložného priestoru s objemom okolo 80 litrov, ideálneho pre skladovanie rôznych predmetov mimo dohľadu, napríklad športového vybavenia, pričom ako príslušenstvo sa ponúka špeciálna zásuvka na optimalizáciu tohto priestoru.

 

Kryt batožiny je prispôsobiteľný na druhý alebo tretí rad sedadiel a je inteligentne uložený pod podlahou kufra, aby nezaberal zbytočný priestor. K vylepšenému komfortu pri nakladaní prispieva aj elektricky ovládané veko batožinového priestoru, ktoré je štandardne súčasťou výbavy verzie GT.

 

 

Interiér nového PEUGEOT E-5008 oplýva teplým a pohodlným prostredím, kde dekorácie z pravého hliníka, náladové osvetlenie a textilie až do druhého radu vytvárajú neopakovateľnú atmosféru luxusu a pohodlia.

 

Pevná panoramatická sklenená strecha, ktorej predná časť sa dá otvoriť, je raritou medzi elektrickými vozidlami a pridáva k jasnosti a vzdušnosti kabíny, ktorá je osvetlená až do tretieho radu sedadiel vďaka veľkorysým preskleným plochám.

 

Pre udržanie zdravého prostredia v kabíne je E-5008 vybavený systémom monitorovania kvality ovzdušia (AQS), ktorý automaticky spúšťa recirkuláciu vzduchu, keď je to potrebné, a v prípade GT modelu je doplnený o systém Clean Cabin pre filtráciu znečisťujúcich látok.

 

Interiér nového PEUGEOT E-5008 je navrhnutý tak, aby poskytoval komfortné a tiché prostredie izolované od vonkajších rušivých zvukov, s možnosťou vylepšenia prostredníctvom laminovaných čelných okien.

 

Nové predné sedadlá, ktoré sú v modeloch Allure a GT k dispozícii v kombinácii koženého efektu a látky, či kože a Alcantary, ponúkajú nadštandardný komfort a sú voliteľne dostupné s prestížnym certifikátom AGR pre prevenciu bolesti chrbta, pričom v GT verzií sú navyše vetrané a masážne, zatiaľ čo zadné sedadlá môžu byť vyhrievané.

 

V tejto konfigurácii sú predné sedadlá vybavené adaptívnymi bočnými výstuhami, ktoré sa elektricky nafúknu alebo vypustia, aby sa dokonale prispôsobili tvaru tela spolujazdca.

 

Cestujúci v rade 2 a 3 profitujú z optimálneho komfortu. Okrem pozoruhodnej priestrannosti sú sedadlá druhého radu posuvné a sklopné. Ovládací panel v zadnej časti stredovej konzoly umožňuje cestujúcim v rade 2 regulovať teplotu a vetranie pomocou troj-zónovej klimatizácie a nastaviť voliteľné vyhrievané sedadlá. Stredová konzola tiež pojme 12V zásuvku doplnenú dvoma zásuvkami USB-C v závislosti od verzie.

Vo verziách GT má centrálna lakťová opierka dva držiaky nápojov a žalúzie sú zabudované do zadných dverí, ktoré chránia cestujúcich pred slnečnými lúčmi.

 

Obaja cestujúci v rade 3 majú k dispozícii držiak nápojov, svetlo na čítanie a lakťovú opierku.
V rade 3 je prístupná aj 12V zásuvka.

 

DOKONALOSŤ: REFERENČNÁ ELEKTRICKÁ VÝKONNOSŤ

 

Nový model E-5008 ponúka rad elektrických a elektrifikovaných pohonných jednotiek, ktoré stanovujú štandard v segmente výkonu, a to nielen z hľadiska dojazdu, ale aj výberu, ktorý ponúka zákazníkom.

 

Široká škála elektromotorov:
Nový model E-5008, ktorý bol od začiatku navrhnutý ako elektrický model, ponúka rad motorov s nulovými emisiami (cykly WLTP čakajú na schválenie) s elektrickým dojazdom od 500 do 660 km vrátane dvojmotorového pohonu AWD a verzie s dlhým dojazdom.

 

Tento rad synchrónnych motorov s permanentným magnetom ponúka väčší výkon a lepšiu účinnosť. Verzie s pohonom 2 kolies ponúkajú 157 kW (345 Nm) alebo 170 kW (345 Nm). 2-motorová verzia s pohonom 4 kolies poskytuje celkový výkon 237 kW (157 kW vpredu a 80 kW vzadu). Predný motor poskytuje krútiaci moment 345 Nm 345 Nm a zadný motor 170 Nm.

 

400V lítium-iónová vysokonapäťová batéria chemického zloženia NMC (nikel, mangán a kobalt) je umiestnená pod podlahou a poháňa elektromotor pre trakciu. Ostatní spotrebitelia elektrických komponentov (svetlá, infotainment atď.) zostávajú napájaní 12V batériou, ktorá je napájaná vysokonapäťovou batériou cez menič.

 

Tepelný manažment batérie nového PEUGEOT E-5008 zabezpečuje efektívnu cirkuláciu chladiacej kvapaliny, čo umožňuje ultrarýchle nabíjanie, zlepšuje výdrž batérie a predlžuje jej životnosť. Integrované tepelné čerpadlo zaisťuje optimálnu teplotu v kabíne, zároveň šetrí energiu batérie a zvyšuje celkovú efektivitu vozidla.

 

 

Batéria vozidla je podporená zárukou na osem rokov alebo 160 000 km, pričom garantuje 70% pôvodnej kapacity. V rámci programu “PEUGEOT Allure Care” značka PEUGEOT poskytuje rozšírenú ochranu pre elektromotor, nabíjačku, hnacie ústrojenstvo a hlavné elektrické a mechanické komponenty až na 8 rokov/160 000 km, čím zákazníkom zaručuje pokoj na duši.

 

Aktivácia pokrytia PEUGEOT Allure Care pre model E-5008 prebieha automaticky na dva roky alebo 25 000 km po každom servisnom zásahu v autorizovanej sieti PEUGEOT.

 

Inovatívna platforma STLA Medium “BEV-by-design” od Stellantisu, určená špeciálne pre elektrické vozidlá, umožňuje novému E-5008 ponúknuť vynikajúce výkony a dojazd. S batériovou kapacitou až 98 kWh a vysokovýkonnou konštrukciou vozidlo poskytuje výnimočný dojazd až 660 km, čo je špička v jeho segmente.

 

Nabíjacia infraštruktúra nového E-5008 zahŕňa zásuvku kompatibilnú s režimami nabíjania 2/3 (AC) a 4 (DC), umiestnenú na ľavom zadnom krídle. K dispozícii sú dve varianty palubných nabíjačiek pre striedavý prúd: štandardná trojfázová nabíjačka 11 kW a voliteľná 22 kW nabíjačka, poskytujúce adaptabilné riešenia pre rôzne potreby nabíjania. Pri nabíjaní jednosmerným prúdom môže vozidlo využiť výkon až do 160 kW, čo umožňuje získať 100 km dojazdu za len 10 minút a nabíjanie z 20% na 80% trvá približne 30 minút.

 

Bohaté možnosti pripojených služieb

 

S novým PEUGEOT E-5008 majú majitelia prístup k širokému spektru pripojených služieb, ktoré zvyšujú pohodlie a interaktivitu počas jazdy:

 

Interakcia s ChatGPT: Vďaka systému PEUGEOT i-Connect® Advanced a vylepšenému rozpoznávaniu hlasu môžu vodiči a cestujúci komunikovať s ChatGPT o rôznych témach, odporúčaniach na miesta, ktoré navštíviť, až po organizáciu kvízu počas cesty.

Pokročilá navigácia: EV Trip Planner, integrovaný do aplikácie MyPeugeot, spolupracuje s pripojenou navigáciou TomTom. Ponúka optimalizáciu trás vrátane informácií o nabíjacích staniciach a dôležitých cestovných detailoch.

Trasa EV vo vozidle: Systém PEUGEOT i-Connect® Advanced poskytuje navigáciu so zahrnutím zastávok na nabíjanie a dáva aktualizované informácie o stave batérie a spotrebe energie.

E-Routes by Free2move Charge: Aplikácia prístupná vo vozidle, ktorá optimalizuje trasy podľa potrieb dojazdu a dostupnosti nabíjacích staníc.

 

Aplikácia MyPEUGEOT: Umožňuje majiteľom vozidla E-5008 diaľkový prístup k mnohým funkciám vozidla, vrátane diaľkového ovládania dverí a svetiel, monitorovania a plánovania nabíjania batérie, ako aj prednastavenia tepelnej pohody kabíny pred odchodom.
Tieto služby umožňujú majiteľom PEUGEOT E-5008 využívať plný potenciál svojho elektrického vozidla, či už ide o optimalizáciu každodenných jázd alebo plánovanie dlhších ciest s maximálnym využitím elektrického dojazdu.

 

 

 

Udržateľnosť a rozmanitosť výkonu

 

Nový PEUGEOT E-5008 demonštruje PEUGEOTov záväzok k udržateľnosti a diverzite v ponuke pohonných jednotiek, ktoré zodpovedajú rôznym potrebám zákazníkov:

 

Hybridná technológia: E-5008 Hybrid 136 e-DCS6 využíva inovatívny PEUGEOT HYBRID 48V systém, ktorý kombinuje novú generáciu benzínového motora s elektromotorom integrovaným v dvoj-spojkovej šesťstupňovej prevodovke. Tento systém nielenže zvyšuje výkon a znížuje spotrebu, ale tiež umožňuje vozidlu jazdiť v elektrickom režime v mestskom prostredí, čím prispieva k lepšej kvalite ovzdušia.

 

Plug-In Hybrid: Ďalšou možnosťou je Plug-In Hybrid 195 e-DCS7, ktorý kombinuje výhody elektrickej a spaľovacej jednotky, poskytujúc efektívne a flexibilné riešenie pre dlhšie vzdialenosti a mestskú mobilitu s možnosťou čisto elektrického pohonu.

 

Ekologické materiály: PEUGEOT zavádza do výroby nového E-5008 použitie udržateľných materiálov, vrátane recyklovaných plastov a zelenej ocele. Tento prístup podporuje ekologickú zodpovednosť a znižuje environmentálny dopad vozidla.

 

Francúzska výroba: Výroba modelu E-5008 vo Francúzsku podčiarkuje snahu značky o udržateľnosť a zároveň prispieva k posilneniu miestneho priemyselného ekosystému.

 

PEUGEOT s modelom E-5008 nielenže poskytuje pokročilé technologické riešenia a komfort pre zákazníkov, ale zároveň berie na zreteľ environmentálne hľadisko a podporuje prechod k udržateľnejšej mobilite.

 

 

PEUGEOT E-5008: Technologická excelencia a francúzska výroba

 

PEUGEOT E-5008 predstavuje vrchol technologickej inovácie a kvality výroby, podporovaný silným partnerstvom a lokálnou výrobou:

 

Lokálna produkcia komponentov: Elektromotory pre E-5008 sú vyrábané v spolupráci medzi STELLANTIS a NIDEC v Trémery, Francúzsku, zatiaľ čo prevodovky sú vyrábané v Valenciennes, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

 

Francúzske batérie ACC: Spoločnosť ACC, spoločný podnik Stellantis, Mercedes a Saft, zabezpečuje výrobu vysokonapäťových batérií v Douvrin, Francúzsku, čo prispieva k udržateľnosti a lokálnemu priemyselnému rozvoju.

 

Rozmanitá ponuka výbav: Nový PEUGEOT E-5008 je dostupný vo verziách Allure a GT, každá s vlastnými dizajnovými a funkčnými prvkami, umožňujúc zákazníkom vybrať si vozidlo, ktoré najlepšie vyhovuje ich štýlu a potrebám.

 

Vybavenie verzie Allure: Táto verzia poskytuje kvalitné funkcie, ako sú bezkľúčový vstup, zadná HD kamera, LED osvetlenie, pripojený informačný systém i-Connect®, a je navrhnutá s dôrazom na komfort a praktickosť.

 

Exkluzívne prvky verzie GT: S vyššou úrovňou luxusu, GT pridáva pokročilé prvky ako Pixel LED projektory, elektrické dvere batožinového priestoru, vyhrievané sedadlá, indukčnú nabíjačku a inovatívny Panoramic i-Cockpit® s veľkou zakrivenou obrazovkou pre ultimátny používateľský zážitok.

 

PEUGEOT E-5008 je viac ako len vozidlo; je to ukážka odhodlania PEUGEOTu posunúť hranice technológie, komfortu a udržateľnosti, zatiaľ čo zároveň podporuje francúzsky automobilový priemysel.