Neviem prečo májú v tomto meste mániu stavať ľudom čo „cikajú“ sochy. Mesto fajn, ale celkovo sme usúdili, že v tom meste ,bohužiaľ, nie je veľmi čo robiť…
Nabudúce o tom, ako je jednoduché odjeb… prísť o iPhone za tisíc eur. ✌️
#VĎAKAZAODBER
Hudba:
Tento kanál vznikol na základe toho, že občas navštívim zaujímavé miesta, a som rád, že sa takto s nimi môžem podeliť ďalej.
Ak by ste o mne chceli vedieť viac, tak som Drahomír Piok a kanál som založil pre pridávanie VLOGOV. Pracujem ako novinár v Hospodárskych novinách, kde sa venujem všetkým IT hračkám a navyše aj automobilom.
Sledovať ma môžete aj tu:
https://www.facebook.com/DrahomirPiokHN/
https://www.instagram.com/draho/
Tweets by DRahito
SNAPCHAT – DRAHITO






