Neviem prečo májú v tomto meste mániu stavať ľudom čo „cikajú“ sochy. Mesto fajn, ale celkovo sme usúdili, že v tom meste ,bohužiaľ, nie je veľmi čo robiť…

Nabudúce o tom, ako je jednoduché odjeb… prísť o iPhone za tisíc eur. ✌️

#VĎAKAZAODBER

Hudba:

Tento kanál vznikol na základe toho, že občas navštívim zaujímavé miesta, a som rád, že sa takto s nimi môžem podeliť ďalej.

Ak by ste o mne chceli vedieť viac, tak som Drahomír Piok a kanál som založil pre pridávanie VLOGOV. Pracujem ako novinár v Hospodárskych novinách, kde sa venujem všetkým IT hračkám a navyše aj automobilom.

Sledovať ma môžete aj tu:

https://www.facebook.com/DrahomirPiokHN/
https://www.instagram.com/draho/

SNAPCHAT – DRAHITO