• Komička Simona First sa pridala do rodiny Škoda Auto Slovensko a bude jazdiť novým modelom Škoda Kodiaq.
  • Vozidlo jej bude slúžiť pri pracovných povinnostiach aj rodinných výletoch.
  • Vybrala si model Kodiaq v modrej Race metalíze s výbavou Selection a motorizáciou 2.0 TDI 142 kW.

Simona First Roman Rajtár

 

Komička Simona First a Škoda Auto Slovensko

 

Komička Simona First sa rozhodla pre spoluprácu so Škoda Auto Slovensko. Bude využívať novú generáciu modelu Škoda Kodiaq, ktorý jej poskytne komfort a bezpečnosť pri každodenných aktivitách a rodinných výletoch. Simona si zvolila Kodiaq v modrej Race metalíze, výbavovom stupni Selection a s motorizáciou 2.0 TDI 142 kW so 7-stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom všetkých štyroch kolies.

 

Roman Rajtár, riaditeľ marketingu a produktu spoločnosti Škoda Auto Slovensko, k spolupráci povedal: „Tešíme sa z novej spolupráce, keďže v Škoda Auto Slovensko máme radi nielen Simonin humor, ale tiež pre nás zosobňuje hodnoty našej značky. Simona patrí medzi tzv. Everyday Explorers, pre ktorých sú modely značky Škoda ako stvorené. Dlhodobá spolupráca, ktorú sme so Simonou uzavreli, nám dáva veľký zmysel – predstavuje ideálne spojenie medzi rodinnou značkou a Simoniným životným štýlom. Veríme, že sa jej bude na novom Kodiaqu jazdiť skvele a želáme veľa šťastných kilometrov.“

 

Simona First Skoda

Simona First na margo spolupráce uviedla: „Som veľmi rada, že som sa stala súčasťou rodiny Škoda. Nový model Kodiaq bude perfektným každodenným spoločníkom, keďže poskytuje komfort a bezpečie pre mňa a moju rodinu, ale tiež dostatok priestoru na všetko, čo potrebujem pri mojich častých cestách nielen za pracovnými povinnosťami či vystúpeniami. Som rada, že som si okrem auta podľa svojich potrieb mohla vybrať aj detaily, ako je napríklad farba či výbava. Voľba tak padla na moju obľúbenú, modrú farbu a vyšší výbavový stupeň v kombinácii so štvorkolkou, takže budeme môcť vyraziť za každým dobrodružstvom.”

 

Simona First a Škoda Kodiaq: Nová spolupráca prináša pohodlie a bezpečnosť

 

Slovenská komička Simona First sa stáva ambasádorkou značky Škoda Auto Slovensko. Na cestách ju bude sprevádzať najnovšia generácia modelu Škoda Kodiaq.

 

Výhody modelu Škoda Kodiaq pre Simona First

 

Kodiaq ponúka veľkorysý priestor a množstvo praktických prvkov Simply Clever, ktoré ocení každá rodina. Moderné technológie a bezpečnostné prvky zabezpečia maximálny komfort nielen na dlhých pracovných cestách, ale aj na rodinných výletoch či pri každodennom vození dieťaťa do školy. Simona ocenila predovšetkým veľký priestor a bezpečnosť, ktoré sú pre vozidlá Škoda typické.

 

„Škoda Kodiaq je pre mňa ideálne vozidlo, ktoré spája pohodlie, bezpečnosť a štýl. Zároveň oceňujem veľký priestor a bezpečnosť, ktorými sú autá Škoda známe,“ povedala Simona.

 

simona first skoda 3 Slovenská komička Simona First sa stáva ambasádorkou značky Škoda

Výbava a technológie

 

Simonin Kodiaq je vo výbavovom stupni Selection, ktorý obsahuje množstvo doplnkovej výbavy. Interiér Suite Black, 13-palcový infotainment systém s navigáciou, KESSY full systém (bezkľúčové otváranie a štartovanie), adaptívny tempomat a systémy ako Adaptive Lane Assist, Intelligent Park Assist, Trained Park Assist či 360-stupňový kamerový systém, sú len niektoré z výhod tohto vozidla. Automobil je vybavený Matrix LED svetlami s predným svetelným pásom, adaptívnym podvozkom a ďalšou príplatkovou výbavou.

 

Motorické vlastnosti zahŕňajú dvojlitrový naftový motor s výkonom 142 kW, automatickou 7-stupňovou prevodovkou a pohonom všetkých štyroch kolies.

 

Škoda Auto Slovensko novou spoluprácou opäť potvrdzuje svoje zameranie na rodinné hodnoty a snahu poskytovať svojim zákazníkom vozidlá, ktoré dokonale napĺňajú ich každodenné potreby.

 

Komička Simona First

 

Simona First je slovenská komička, ktorá sa stala známou vďaka svojmu jedinečnému humoru a talentu pre rozprávanie príbehov. Jej kariéra v komédii začala pred niekoľkými rokmi, keď sa prvýkrát postavila na pódium stand-up comedy show. Odvtedy si získala srdcia divákov po celom Slovensku.

 

Kariéra a úspechy

 

Simona First začala svoju kariéru ako stand-up komička, kde sa rýchlo presadila vďaka svojmu ostrému vtipu a schopnosti zaujať publikum. Je známa svojimi originálnymi a odvážnymi vystúpeniami, ktoré často obsahujú prvky satiry a irónie. Jej humor sa zameriava na každodenné situácie, rodinný život, vzťahy a spoločenské témy, ktoré dokáže podať vtipným a ľahko stráviteľným spôsobom.

 

Simona tiež pravidelne vystupuje na rôznych kultúrnych a spoločenských podujatiach, vrátane festivalov a charitatívnych akcií. Jej talent a schopnosť improvizovať ju často stavajú do úlohy moderátorky alebo hostky rôznych relácií a programov. Okrem toho sa venuje aj písaniu a tvorbe obsahu pre rôzne médiá.

 

Osobný život a vplyv na spoločnosť

 

Simona First je nielen komička, ale aj matka a aktívna členka spoločnosti. Svojim vystupovaním často otvára diskusie na dôležité spoločenské témy a nebojí sa hovoriť o citlivých otázkach. Jej humor je často osviežujúci práve preto, že dokáže skombinovať vážne témy s ľahkosťou a nadhľadom.

 

Simona si svojou prácou získala obrovský rešpekt a popularitu. Jej vystúpenia sú často vypredané a má širokú základňu fanúšikov, ktorí oceňujú jej prístup a pohľad na svet. V rámci svojho pôsobenia sa snaží podporovať rôzne spoločenské iniciatívy a projekty, ktoré zlepšujú životy ľudí.

 

Spolupráca s Škoda Auto Slovensko

 

Nedávno sa Simona First pridala k rodine Škoda Auto Slovensko, kde bude reprezentovať značku ako ambasádorka. Na svojich cestách bude využívať najnovšiu generáciu modelu Škoda Kodiaq, ktorý jej poskytne komfort a bezpečie pri každodenných pracovných povinnostiach a rodinných výletoch. Táto spolupráca predstavuje spojenie hodnot rodinnej značky s moderným životným štýlom, ktorý Simona reprezentuje.

 

Simona First je skutočne inšpiratívna osobnosť, ktorá svojou prácou a prístupom k životu prináša smiech a pozitívnu energiu do životov mnohých ľudí.