Teraz stojí 155 tisíc eur a o desať rokov bude , žiaľ, 15 tisíc. Btw. ľudia toto nie je RECENZIA ale VLOG . Ak chcete niekto o aute vedieť viac – nájdete ju nižšie v popise.
Recenziu na Audi A8 s videom nájdete tu: https://auto.hnonline.sk/testy/1661876-povieme-vam-co-vam-bude-chybat-v-najluxusnejsom-audi
#VEĽKÁVĎAKAZAODBER
HUDBA:
Tento kanál vznikol na základe toho, že občas navštívim zaujímavé miesta, a som rád, že sa takto s nimi môžem podeliť ďalej.
Ak by ste o mne chceli vedieť viac, tak som Drahomír Piok a kanál som založil pre pridávanie VLOGOV. Pracujem ako novinár v Hospodárskych novinách, kde sa venujem všetkým IT hračkám a navyše aj automobilom.
Sledovať ma môžete aj tu:
https://www.facebook.com/DrahomirPiokHN/
https://www.instagram.com/draho/
Tweets by DRahito
SNAPCHAT – DRAHITO






