Trblietavé premiéry, hviezdy na červenom koberci a unikátne vysokovýkonné vozidlo – to všetko ponúkol 77. filmový festival v Cannes. Konala sa tam aj svetová premiéra modelu BMW XM Mystique Allure, ktorý sa inšpiroval britskou supermodelkou Naomi Campbell. Tento model kombinuje progresívny luxus s extravagantným dizajnom a bol vytvorený s použitím exkluzívnych materiálov z haute couture sveta. Navyše, jeho jedinečný soundtrack vznikol v spolupráci so skladateľom filmovej hudby Hansom Zimmerom. 

 

BMW XM Mystique Allure

BMW už tretí rok po sebe plní úlohu oficiálneho automobilového partnera filmového festivalu v Cannes. V rámci tejto podpory poskytuje exkluzívnu kyvadlovú dopravu, ktorú zabezpečuje flotila viac ako 200 vozidiel. Táto flotila zahŕňa plne elektrické modely BMW i7, BMW iX a BMW i5, ako aj plug-in hybridné BMW XM. Hostia a účastníci festivalu tak môžu zažiť prémiovú mobilitu bez lokálnych emisií.

 

Priekopnícke BMW z Haute Couture Materiálov

 

BMW XM Mystique Allure je prvým vozidlom v histórii značky, ktoré bolo navrhnuté s použitím materiálov z módneho priemyslu. Exteriér vozidla, inšpirovaný Naominou obľúbenou farbou, sa môže pochváliť hlboko nasýteným ultramarínovým odtieňom, ktorý zdôrazňuje lesklý matný povrch. Dizajn, ktorý hladko prepája interiér s exteriérom, využíva vysoko módne materiály od výrobcov luxusných textílií. Bohatá a žiarivá matná metalíza vďaka kovovým flitrom mení odtieň farby od intenzívnej fialovej až po hlbokú ultramarínovú. Všetky povrchy v interiéri vozidla, vrátane M Lounge v zadnej časti, sú pokryté fialovým zamatom, čo vytvára unikátny a luxusný zážitok.

 

BMW XM Mystique Allure

 

Tento nový model BMW spája svet automobilov a haute couture, čím ponúka úplne novú úroveň luxusu a štýlu. Filmový festival v Cannes tak dostal nielen premiéru nových filmov, ale aj jedinečného vozidla, ktoré redefinuje pojem automobilového luxusu.

 

BMW IconicSounds Electric: Exkluzívny Zvuk Jazdy zo Spolupráce s Hansom Zimmerom

 

Odvážny vzhľad BMW XM Mystique Allure dokonale dopĺňa jedinečná zvuková stopa. Táto zvuková stopa je prispôsobenou verziou BMW IconicSounds Electric, ktorá vznikla ako súčasť spolupráce medzi spoločnosťou BMW Group Sound Design a renomovaným skladateľom filmovej hudby Hansom Zimmerom.

 

bmw xm allure 3 BMW XM Mystique Allure: Exkluzívna Svetová Premiéra na 77. Filmovom Festivale v Cannes

 

Zvuky jazdy vytvorené pre tento jedinečný model, inšpirovaný Naomi Campbell, premietajú do zvukovej scenérie jazdy bez lokálnych emisií najvyššiu istotu a charakteristický vzhľad vozidla. V plne elektrickom režime pohonného systému M HYBRID sprevádza každý pohyb akcelerátora emocionálne pútavý zvuk, ktorý nenapodobiteľne predstavuje výnimočný výkon vozidla a jeho magnetickú vizuálnu príťažlivosť.

 

BMW IconicSounds Electric, vytvorené v spolupráci s Hansom Zimmerom, pridávajú jazde na BMW XM Mystique Allure ďalší rozmer. Tento zvukový zážitok je navrhnutý tak, aby odrážal odvážny a progresívny dizajn vozidla, čím vytvára neopakovateľný a pohlcujúci zážitok z jazdy.