Ok, dnes si ukážeme pár vecí, ktoré ma pri teste Škody Kodiaq trápili. NIe je to nič veľké, len maličkosť, ktorá by sa nemusela diať na inak vynikajúcom aute.
Číslo jedna v tomto videu bude ale najmä obrovská legenda – LADA NIVA. Tá sa vyrába takmer v nezmenenej podobe už od roku 1977.
Dôkazom toho, že auto je hlavne o emóciách, je fakt, že ma jej šoférovanie nesmierne bavilo.
Dostal som sa k nej vďaka startstop.sk
https://www.youtube.com/channel/UCcR8VtvUJeRh0xpVwpxatIQ
Link na Startitup kanál:
https://www.youtube.com/channel/UClbseppdhNj1vZsTgH6T1Og?sub_confirmation=1
Tento kanál vznikol na základe toho, že občas navštívim zaujímavé miesta, a som rád, že sa takto s nimi môžem podeliť ďalej.
Ak by ste o mne chceli vedieť viac, tak som Drahomír Piok a kanál som založil pre pridávanie VLOGOV. Pracujem ako novinár v Startitupe.
Sledovať ma určite môžete aj tu:
https://www.instagram.com/draho/
https://www.facebook.com/DrahomirPiokHN/






