• Najpredávanejšie modely Mercedes-Benz Trieda C a Trieda GLC
  • Nová generácia infotainmentu MBUX s 5G prenosom dát
  • Automatická personalizácia s umelou inteligenciou
  • Nové farby a interiér bez kože

mercedes benz glc

Mercedes-Benz Trieda C a GLC nové technologické a dizajnové inovácie

 

Najpredávanejšie modely Mercedes-Benz Trieda C a GLC sú teraz ešte inteligentnejšie a ponúkajú vyššiu úroveň personalizácie. S novou generáciou infotainmentu MBUX (Mercedes-Benz User Experience) s rýchlym 5G prenosom dát prinášajú pokročilý interaktívny program zábavy. Okrem toho sa komfortné funkcie môžu vďaka umelej inteligencii automaticky prispôsobovať individuálnym preferenciám používateľa.

Nové farby a interiér bez kože

 

Modely Trieda C a GLC teraz ponúkajú nové farebné možnosti, vrátane alpínskej sivej MANUFAKTUR jednovrstvového laku pre oba modely a zelenostriebornej metalízy špeciálne pre model GLC. Novinkou je aj možnosť objednať si interiér úplne bez kože, vrátane volantu, ktorý je dostupný s poťahom neobsahujúcim kožu.

 

Mercedes Benz C

 

Automatizácia komfortných funkcií prostredníctvom rutín

 

Systém MBUX podporovaný umelou inteligenciou umožňuje personalizáciu pomocou automatizovaných komfortných funkcií. Zákazníci môžu využívať predlohy štandardných rutín. Napríklad “Chladné dni” aktivuje vyhrievanie sedadla pri určitej vonkajšej teplote, zatiaľ čo “Večerné rande” spustí romantickú hudbu a zmení farbu náladového osvetlenia na ružovú. Predlohy sú prístupné cez centrálny displej a sú usporiadané rotačne. Okrem toho je možné vytvárať aj vlastné rutiny, ktoré môžu kombinovať rôzne funkcie a podmienky. Napríklad: ak teplota v interiéri klesne pod 12 stupňov Celzia, automaticky sa zapne vyhrievanie sedadla a náladové osvetlenie sa nastaví na teplú oranžovú farbu.

GLC s digitálnym kľúčom od vozidla

 

Modely GLC SUV a kupé teraz ponúkajú digitálny kľúč od vozidla, ktorý umožňuje pohodlné odomykanie, zamykanie a štartovanie vozidla pomocou kompatibilného zariadenia. Tento digitálny kľúč je možné zdieľať až so 16 osobami. Predvýbava pre digitálny kľúč je zahrnutá v systéme KEYLESS-GO.

 

Nové modely sú už k dispozícii na objednanie u autorizovaných predajcov.