Vlogík o tom, že Škodovky už dávno nie sú za opicami, a aj o tom, že nový Mercedes G bude úplná BOMBA.
A viem, nie je tam z GLC 63 veľa , ale to si všetko vynahradíme!
#VEĽKÁVĎAKAZAODBER
HUDBA:
https://www.youtube.com/watch?v=gZ8_Oed8SUU
Tento kanál vznikol na základe toho, že občas navštívim zaujímavé miesta, a som rád, že sa takto s nimi môžem podeliť ďalej.
Ak by ste o mne chceli vedieť viac, tak som Drahomír Piok a kanál som založil pre pridávanie VLOGOV. Pracujem ako novinár v Hospodárskych novinách, kde sa venujem všetkým IT hračkám a navyše aj automobilom.
Sledovať ma môžete aj tu:
https://www.facebook.com/DrahomirPiokHN/
https://www.instagram.com/draho/
Tweets by DRahito
SNAPCHAT – DRAHITO






